زمان پخش فصل پنجم خندوانه مشخص شد

سری جدید برنامه خندوانه با اجرای رامبد جوان و حضور جناب خان عروسک محبوب خندوانه همزمان با اعیاد شعبانیه روی آنتن میرود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا بالاخره بعد از ماجراهای فراوان درباره حضور جناب خان در خندوانه، این برنامه پرطرفدار با عروسک محبوبش روی آنتن خواهد رفت. زمان پخش سری جدید خندوانه مشخص شد.

خندوانه برنامه پرمخاطبی در شبکه نسیم با اجرای رامبد جوان بود که فصل چهارم آن پیش از فرارسیدن ماه محرم به پایان رسید. رامبد جوان که چهار فصل از این برنامه را در شبکه نسیم روی آنتن برد فصل پنجم برنامه خندوانه را به زودی کلید میزند.

رامبد جوان و سری جدید خندوانه کی به تلویزیون بازمی گردند
فصل پنجم برنامه خندوانه که قرار بود بعد از ایام محرم و صفر روی آنتن برود به دلیل درگیری رامبد جوان برای ساخت فیلم سینمایی قانون مورفی به تاخیر افتاد و با انجام مذاکراتی متعدد فصل پنجم خندوانه با حضور جناب خان روی آنتن میرود.

زمان پخش فصل پنجم خندوانه مشخص شد
فصل پنجم برنامه تلویزیونی خندوانه از اوایل ماه شعبان و با اعیاد این ماه به آنتن شبکه نسیم باز می گردد. در حال حاضر لوکیشن این برنامه انتخاب شده و عوامل خندوانه در حال طراحی و اجرای دکور جدید این برنامه هستند. فصل پنجم خندوانه با حضور عروسک محبوب جناب خان روی آنتن میرود.

سری جدید خندوانه با حضور جناب خان
فصل اول خندوانه از خرداد ۱۳۹۳ شروع شد و در آبان ۱۳۹۳ پایان یافت. فصل دوم این برنامه از اواخر فروردین ۱۳۹۴ به روی آنتن رفت و در اواسط مهر ۱۳۹۴ پایان یافت.
فصل سوم آن از روزهای آخر اسفند ۱۳۹۴ شروع شد و در مهر ۱۳۹۵ پایان یافت. فصل چهارم برنامه خندوانه از آذر ۱۳۹۵ به روی آنتن رفت و در آخرین روزهای شهریور ۱۳۹۶ پایان یافت.


قانون مورفی فیلم جدید رامبد جوان
فیلم قانون مورفی به کارگردانی رامبد جوان و تهیه کنندگی محمد شایسته در گیلان فیلمبرداری شد. بازیگرانی چون امیر جدیدی، امیر جعفری، هادی کاظمی و سروش صحت، رامبد جوان را در ساخت این فیلم سینمایی یاری میکنند.

Share