حضور بازیگران خارجی در کنار گلزار و حیایی در «ساخت ایران ۲»

برزو نیک‌نژاد، کارگردان سریال «ساخت ایران ۲» که این روزها برای بازدید لوکیشن به چین سفر کرده است، از حضور بازیگران خارجی در این سریال خبر می‌دهد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از خبرآنلاین، برزو نیک‌نژاد که این روزها فیلم سینمایی «لونه زنبور» به کارگردانی او بر پرده سینماهاست، مشغول ساخت «ساخت ایران ۲» نیز هست. او که چند روز قبل به همراه گروه تولید راهی چین شده است درباره آخرین وضعیت این سریال می‌گوید: «در حال حاضر در چین در حال بازدید لوکیشین هستیم و کار ما ادامه دارد تا بقیه گروه نیز با آماده شدن شرایط به ما می‌پیوندند. فعلا من برای بازدید رفته‌ام و بقیه گروه در آینده به ما اضافه خواهند شد.»

این کارگردان با اشاره به این‌که در این فصل بازیگران خارجی هم حضور خواهند داشت، درباره روند آماده شدن سریال «ساخت ایران ۲» توضیح می‌دهد: «حدود یازده قسمت از سریال را آماده داریم و از این یازده قسمت، ۵ قسمت هم به طور کامل کارهایش انجام شده و مراحل فنی‌اش نیز به اتمام رسیده است. بقیه قسمت‌ها را هم بخش‌های ایران را هر چه که بوده گرفتیه‌ایم و امیدوارم در آینده‌ای نزدیک شرایط مهیا شود تا گروه هم در چین به ما بپیوندند و ادامه کار را ضبط کنیم.»

او درباره زمان توزیع سریال در شبکه نمایش خانگی نیز می‌گوید: «من فکر می کنم با توجه مصاحبه‌ای که آقای سهراب‌پور، تهیه‌کننده‌مان داشتند اوائل اردیبهشت زمان توزیع «ساخت ایران ۲» باشد.»

سریال «ساخت ایران ۲» به کارگردانی برزو نیک‌نژاد و تهیه‌کنندگی منصور سهراب‌پور با بازی بازیگرانی چون محمدرضا گلزار، امین حیایی، محسن کیایی، سحر دولتشاهی، سارا بهرامی، مهران احمدی و امیرحسین رستمی برای شبکه نمایس خانگی ساخته می‌شود.

Share