جشن روز پدر در انزلی در کنار سالمندان برگزار شد+ تصاویر

در روز ولادت حضرت علی (ع) و روز بزرگداشت مقام پدر و همچنین مصادف بودن با روز جمهوری اسلامی ایران مراسمی در روز شنبه مورخ ۹۷/۱/۱۱ با حضور سالمندان، اقشار مردم و مسئولین و همچنین ناشنوایان در سالن آمفی تئاتر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی بندرانزلی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا همزمان با فرا رسیدن ایام مبارک مولود کعبه حضرت امیرالمؤمنین علی بن ابیطالب (ع)خیرین گروه فرهنگ و هنر اقدام به برپایی جشن میلاد مصادف با ۱۲ فروردین روز جمهوری اسلامی ایران با حضور سالمندان و اقشار مردمی پرداختند.

در ابتدا مراسم با قرائت چند از کلام مجید و اجرای سرود ملی دو مجری توانمند انزلیچی سیامک مظفری و کامل کرمی ضمن تبریک این روز و خوش آمد گویی و شعری در وصف حضرت علی علیه السلام رسما مراسم را آغاز نمودند.

این جشن همراه با اجرای متنوع هنری با حضور هنرمندان کشوری و استانی همچون نمایش آیینی توسط گروه گلدخت از شهر لاهیجان، موسقی پاپ توسط آیدین دخانی و نوید یحیایی، استند آپ کمدی توسط بازیگر ارزنده کشوری کریم قربانی و استانی فرشید عاشوری، تبریک روز پدر به صورت زبان اشاره توسط سرکار خانم زهرا رضایی برای افراد ناشنوا، موسیقی سنتی زنده توسط عزیزان داوطلب و اجرای زنده زبان اشاره برای ناشنوایان در طول مراسم در بندرانزلی برگزار و مورد استقبال حضار قرار گرفت.

در اخر این جشن با نور افشانی در محوطه آمفی تئاتر روز بیاد ماندنی برای سالمندان، مردم و مسئولین رقم زد شد.

Share