طرحهای تملک داراییهای سرمایه ای آبفای گیلان به تصویب رسید

جلسه مجمع عمومی عادی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان گیلان برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  مجمع عمومی صاحبان سهام شرکت آب و فاضلاب استان گیلان در سال ۹۶ به منظور تصویب صورتهای مالی و بودجه با حضور ۱۰۰درصد سهامداران تشکیل شد.
گفتنی است جلسه مجمع عمومی به ریاست دکتر گیاهی، با حضور نمایندگان صاحبان سهام، اعضای هیئت مدیره آبفای گیلان، معاونین و مدیران امور تشکیل و بودجه سال ۹۷ و صورتهای مالی طرحهای تملک دارائیهای سرمایه ای سال۹۵ شرکت با گزارش مطلوب حسابرسی به تصویب رسید.
ابتدا سید محسن حسینی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت آبفای گیلان گزارش مفصلی از اقدامات و تکالیف خاص هیئت مدیره به مجمع عمومی ارائه نمود و ضمن تشریح عملکرد این شرکت به اهداف و برنامه های بودجه سال ۹۷ آبفای گیلان پرداخت.
وی همچنین با تشریح سند چشم انداز شرکت و راهبردهای آن، اهداف، خط مشی ها و برنامه های آتی در رابطه با نیروی انسانی، بازنشستگی، چگونگی پرداخت ها را بیان نمود و در این راستا بهره مندی از تسهیلات غیردولتی را جهت اجرای پروژه ها و استفاده از روشهای نوین سرمایه گذاری را بسیار حائز اهمیت دانست.
سپس دکتر گیاهی معاون منابع انسانی و پشتیبانی شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور ضمن ارائه راهکارهای لازم درخصوص گزارشات ارائه شده، به بیان انتظارات مجمع در حوزه آب و فاضلاب شهری پرداخت و بر اهمیت تعامل و همکاری با شهرداریها جهت ساماندهی طرح های فاضلاب تأکید کرد.
همچنین در این جلسه گزارش حسابرس مستقل طرحهای تملک داراییهای سرمایه ای قرائت و با اظهار نظر مطلوب توسط سازمان حسابرسی، در مجمع عمومی به تصویب رسید.

Share