سقوط ال ۹۰ به داخل رودخانه در جاده شفت به فومن

براساس مشاهده ماموران، یک دستگاه سواری ال۹۰ در مسیر فومن به شفت محدوده پیرمومن سرا در حال حرکت بود که از مسیر منحرف و واژگون شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرمانده انتظامی شهرستان شفت از جان باختن راننده سواری ال۹۰ در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ”علی صداقت” با اعلام این خبر گفت: در ساعت ۱۵:۳۰ روز جاری و در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر واژگونی سواری ال ۹۰ درمسیر فومن به شفت، ماموران بلافاصله به محل وقوع حادثه اعزام شدند.
این مقام انتظامی افزود:‌ براساس مشاهده ماموران، یک دستگاه سواری ال۹۰ در مسیر فومن به شفت محدوده پیرمومن سرا در حال حرکت بود که از مسیر منحرف و واژگون شد، گفت: راننده۳۹ساله این خودرو به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شد.
این مقام انتظامی با بیان اینکه مرد ۳۹ ساله به علت شدت جراحات وارده در بیمارستان جانش را از دست داد؛ گفت: طبق نظر کارشناسان پلیس سرعت زیاد و عدم توانایی در کنترل خودرو و تخطی از سرعت مطمئنه علت وقوع این حادثه بوده است.
فرمانده انتظامی شهرستان شفت از رانندگان خواست با رعایت توصیه های پلیس در خصوص ایمنی، از وقوع چنین حوادث دلخراشی جلوگیری کنند.

Share