رئیس فیفا مقابل ستارگان فوتبال ایران به میدان می‌رود+ جزئیات

رئیس فیفا به همراه رئیس دپارتمان فنی فیفا چهارشنبه شب وارد تهران می شوند. اینفانتینو جمعه شب تهران را ترک خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا رئیس فیفا به همراه رئیس دپارتمان فنی فیفا چهارشنبه شب وارد تهران می شوند.

به گزارش وب سایت نود، برنامه‌هایی که برای رئیس فیفا در تهران در نظر گرفته شده شامل دیدار او با حسن روحانی در پاستور، حضور در جشن صدسالگی فوتبال ایران با حضور پیشکسوتان سرشناس، همچنین جشنواره فوتبال بانوان، تماشای دربی و حضور در کنفرانس مطبوعاتی است.

اما یک برنامه جذاب در میان لیست برنامه‌های اینفانتینو وجود دارد که آن حضور وی و فان‌باستن در یک مسابقه فوتسال نمادین است. اینفانتینو که خودش را یک فوتبالیست و فوتسالیست قهار می‌داند قرار است در سالن فوتسال مرکز تیمهای ملی به همراه فان‌باستن اسطوره فوتبال هلند با ستارگان فوتبال و فوتسال ایران بازی کند. تا این لحظه علی دایی، خداداد عزیزی، مهدی مهدوی کیا، کریم باقری، جواد نکونام، حمید استیلی، فرهاد مجیدی، علی پازوکی، سیروس دین محمدی، محمد هاشم زاده، حمید شاندیزی و جمعی از اهالی فوتسال شامل وحید شمسایی، محمدرضا حیدریان، کشاورز، علی صانعی، سیامک داداشی و ناظم الشریعه برای حضور در این بازی اعلام آمادگی کرده اند.

کادرفنی یکی از تیمها شامل علی پروین و حسن روشن است و حسین شمس هم هدایت تیم دیگر را بر عهده می گیرد. نکته مهم این است که از علی کریمی و وحید هاشمیان نیز برای این بازی دعوت به عمل آمده بود اما این دو اعلام کردند نمی توانند در این بازی حضور پیدا کنند. اینفانتینو پس از انجام بازی فوتسال به هتل می رود و سپس برای تماشای دربی در ورزشگاه آزادی حاضر می شود.

پس از پایان دربی، بین ساعت ۱۸ تا ۱۹ کنفرانس مطبوعاتی اینفانتینو با حضور سردبیران رسانه ها برگزار خواهد شد.

اینفانتینو سپس برای ضیافت شام به برج میلاد می رود که در این ضیافت سفرای کشورهای سوئیس، هلند، مراکش، پرتغال، اسپانیا و روسیه به همراه چند وزیر دولت و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال حضور خواهند داشت.

البته در حال حاضر فعلا مشخص نیست رئیس فدراسیون جهانی فوتبال از فرودگاه مهرآباد وارد ایران می شود یا فرودگاه بین المللی امام خمینی. ظاهرا پس از برکناری بلاتر، فیفا جت سپ بلاتر را فروخته و اینفانتینو برای حضور در تهران جت هواپیمایی قطر را اجاره کرده است و هواپیمایی قطر تمایل دارد از فرودگاه بین المللی امام (ره) وارد تهران شود.

گفتنی است؛ اینفانتینو جمعه شب تهران را ترک خواهد کرد.

Share