بیانیه هیات فوتبال گیلان درباره اتفاقات بازی جنجالی چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی

هیات فوتبال گیلان بیانیه ای در پی درگیری های به وجود آمده توسط مسوولین منتسب به باشگاه چای ناطق در بازی لیگ برتر فوتبال گیلان (جام گیل) بین دو تیم چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی منتشر کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا هیات فوتبال گیلان بیانیه ای در پی درگیری های به وجود آمده توسط مسوولین منتسب به باشگاه چای ناطق در بازی لیگ برتر فوتبال گیلان (جام گیل) بین دو تیم چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی منتشر کرد.

متن بیانیه به شرح زیر میباشد:
با توجه به شواهد و تصاویر موجود از درگیری های رخ داده در بازی دو تیم چای ناطق لاهیجان و شاهین انزلی از هفته ۲۶ (پایانی) لیگ برتر فوتبال گیلان (جام گیل) و ضرب و شتم داور چهارم این دیدار توسط ایمان علی ناطق مالک و مدیر عامل باشگاه چای ناطق لاهیجان، پسر وی و تماشاگران منتسب به باشگاه چای ناطق، هیات فوتبال استان گیلان به شدت این عمل ناپسند را محکوم کرده و طبق قوانین و مقررات انضباطی با افراد متخلف برخورد جدی خواهد کرد.

گفتنی است ایمان علی ناطق مالک و مدیر عامل چای ناطق در گذشته دارای پرونده انضباطی در کمیته انضباطی هیات فوتبال گیلان و حتی قضایی بوده و اعمال وی مسبوق به سابقه می‌باشد.

شایان ذکر است اخباری که در برخی از سایت‌ها به اشتباه مبنی بر ضرب و شتم حمید حاج ملک داور لیگ برتری کشورمان منتشر شده کاملا کذب بوده و تنها از روی اشتباه و سهوا عوامل نیروی انتظامی در استفاده از گاز اشک آور به حمید حاج ملک اصابت کرده است.

به دلیل حساسیت این بازی در تعیین نایب قهرمان لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گبلان (جام گیل) و معرفی نایب قهرمان به مسابقات جام حذفی کشور از حمید حاج ملک داور توانمند و لیگ برتری استفاده شده است.

Share