گرفتاری‌هایمان در مورد اقتصاد، کم نیست | برای یک دقیقه هم باید حساب و کتاب داشته باشیم

رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت: در مورد اقتصاد، گرفتاری های مان کم نیست. یکی مسائل بانکی است که بانک‌ها خود منشاء فساد شده اند. خیلی ها پیش از این نسبت به این موضوع هشدار دادند، اما گوش ندادند و مجبور شدند برخی از این بانک‌های قلابی را تعطیل کنند و پول مردم را هم تمام و کمال ندادند و در آن مانده‌اند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، آیت‌الله احمد جنتی طی سخنانی در سومین جلسه مشترک هیئت رئیسه مجلس خبرگان با کمیسیون های این مجلس با تبریک فرا رسیدن میلاد حضرت زینب (س) و در پیش رو بودن دهه فجر اظهار کرد: جامعه طلبگی و اعضای مجلس خبرگان در سطح عالی قرار دارند و اگر رعایت احکام اسلام را آنطور که باید و شاید نکنند پسندیده نیست؛ چرا که مسئولیت آنان بیشتر است.

وی افزود: ما باید روی نظم خیلی دقت کنیم و نسبت به آن حساس باشیم و برای یک دقیقه هم حساب و کتاب داشته باشیم. من کتابی را دیدم که پشت جلد آن نویسنده تاکید کرده بود که این کتاب را به کسانی تقدیم می کنم که می دانند ساعت هشت، ساعت هشت است، نه ساعت هفت و پنجاه و نه دقیقه و نه ساعت هشت و یک دقیقه؛ اینها با هم فرق دارند.

رئیس مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه ما مشکلات زیادی داریم که باید به آنها توجه داشته باشیم و راه حلی برای شان پیدا کنیم، گفت: یکی از مشکلات ما اقتصادی و معیشتی است و دیگری فرهنگی و سیاسی که به فضای مجازی هم مربوط می شود.

جنتی افزود: در مورد اقتصاد، گرفتاری های مان کم نیست. یکی مسائل بانکی است که بانک‌ها خود منشاء فساد شده اند و خیلی ها پیش از این نسبت به این موضوع هشدار دادند، اما گوش ندادند و مجبور شدند برخی از این بانک‌های قلابی را تعطیل کنند و پول مردم را هم تمام و کمال ندادند و در آن مانده اند که آشفتگی ها و اغتشاشاتی که از مشهد شروع شد هم بخشی از آن به همین مشکلات بانکی باز می‌گشت.

Share