مقصر شکست سپیدرود من هستم | باید روی مسائل روحی و روانی بازیکنان بیشتر کار کنیم

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود گفت: اتفاقی که برای ما افتاد، اصلاً جالب نبود و مقصر این شکست هم خودِ من هستم. باید بیشتر کار کرده و بیشتر تلاش کنیم که سطح تمرکزمان بالاتر برود تا شاهد این نتیجه‌ها نباشیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، علی کریمی پس از شکست ۳ بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان در نشست خبری گفت: به دوستان رسانه‌ای بابت نشست خبری روز گذشته که با تأخیر به آبادان رسیدم و نتوانستم در نشست حضور داشته باشم، بدهکار هستم. این بازی برای ما جالب نبود، چون به خوبی پیش می‌رفتیم، اما فکر می‌کنم در پنج شش دقیقه بچه‌ها تمرکزشان را از دست دادند و در همان مدت سه گل دریافت کردیم.

سرمربی تیم فوتبال سپیدرود ادامه داد: اتفاقی که برای ما افتاد، اصلاً جالب نبود و مقصر این شکست هم خودِ من هستم. باید بیشتر کار کرده و بیشتر تلاش کنیم که سطح تمرکزمان بالاتر برود تا شاهد این نتیجه‌ها نباشیم. به بچه‌های تیم صنعت نفت، کادر فنی این تیم و مخصوصاً هواداران آبادانی تبریک می‌گویم. این هواداران ما را شرمنده کردند و تیم‌شان هم که امروز در این بازی برنده شد. امیدوارم دربازی‌های بعدی هم نتیجه دلخواه را کسب کنند.

کریمی در پاسخ به این پرسش که «آیا امیدوار است تیمش بتواند در لیگ برتر باقی‌ بماند؟»، گفت: هفته پیش بردیم، اما کسی این سؤال را نکرد. این هفته که باختیم دوباره این سؤال را پرسیدند! ما هم مانند سایر تیم‌ها این شانس را داریم و همه تلاش خودمان را می‌کنیم تا در بازی‌های آینده نتایج لازم را کسب کنیم.

وی افزود: جدا از مسائل فنی باید روی مسائل روحی و روانی بازیکنان بیشتر کار کنیم. در گذشته شرایطی در باشگاه وجود داشته که بازیکنان به لحاظ روحی در وضعیت مناسبی نبودند. در این مدتی که در تیم هستیم روی مسائل روحی و روانی کار کردیم و باید از این به بعد بیشتر کار کنیم تا به امید خدا این سه امتیاز را جبران کنیم.

Share