معاون وزیر صنعت برای افتتاح چندین پروژه به گیلان سفر می‌کند

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: چندین طرح صنعتی در شهرستان های رودسر، رضوانشهر و رشت با حضور معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، افتتاح خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، فرهاد دلق پوش گفت: فردا چهارشنبه ۱۸ بهمن چندین طرح صنعتی و زیربنایی با حضور سید محمود نوابی، معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت و رئیس سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان و سایر مسئولین استانی در شهرستان های رودسر، رضوانشهر و رشت، افتتاح و رسماً آغاز بکار خواهند کرد.

وی تصریح کرد: در امتداد راه اندازی طرحهای تولیدی و صنعتی در دهه مبارک فجر ، صبح روز چهارشنبه ۱۸ بهمن ماه چهار طرح صنعتی با سرمایه گذاری بیش از ۶۴۰۰۰ میلیون ریال و اشتغال ۱۰۰ نفر به صورت مستقیم،  در زمینه های سورتینگ میوه، سردخانه انواع مواد غذایی، البسه و چادر مسافرتی، تابلو برق و انواع نایلون و نایلکس در شهرستان رودسر به بهره برداری خواهد رسید پس از آن تصفیه خانه شهر صنعتی سکام رضوانشهر با ظرفیت ۸۰ متر مکعب در روز و با سرمایه گذاری ۱۷۰۰۰ میلیون ریال افتتاح می گردد.

دلق پوش همچنین به لزوم فراهم سازی بسترهای زیربنایی برای توسعه سرمایه گذاری اشاره کرد و گفت: در این راستا کلنگ زنی طرح توسعه شهرک صنعتی سفیدرود رشت که مساحت آن بیش از ۲۵۰ هکتار می باشد پایان بخش برنامه سفر یک روزه معاون وزیر در استان گیلان خواهد بود.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان گفت: در ایام دهه مبارک فجر بیش از ۲۵طرح صنعتی کوچک و متوسط و واحد های صنفی و خدماتی در شهرستان های مختلف با حضور فرمانداران و مسئولین شهرستانی در نقاط متعدد گیلان افتتاح و راه اندازی شده است که در مجموع موجبات اشتغال بیش از ۴۰۰ نفر و سرمایه گذاری بالغ بر ۷۷ میلیارد تومان در استان فراهم شده است.

Share