دروازه‌بان سپیدرود ۴ هفته حق تمرین ندارد | منتظر نتیجه معاینات متخصصان ستون فقرات هستیم

فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود گفت: “سیدمحمد حسینی” دروازه‌بان سپیدرود بین ۳ تا ۴ هفته آینده به تمرینات باز می‌گردد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، احمد فیروزی اعلام کرد: سیدمحمد حسینی دروازه بان اول تیم سپیدرود رشت مدتی است که در تمرینات این تیم حضور ندارد و همین امر موجب بروز نگرانی در بین هواداران تیم سپیدرود رشت شده است.

فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود گفت: با توجه به معاینات صورت گرفته در سه شنبه گذشته روی حسینی مشخص شد که این بازیکن دچار درد شدید در ناحیه کمر است که با وسعت آسیب دیدگی بلافاصله تصویربرداری پزشکی از ناحیه آسیب ‌دیده صورت گرفت.

وی افزود: با توجه به جواب تست‌های بالینی و یافته‌های پاراکلینیکی مشخص شد که حسینی دچار التهاب در دیسک بین مهره‌ای L4-L5 است که به‌علت درد و علائم بالینی از انجام تمرینات ورزشی منع و بلافاصله از روز سه‌شنبه مراحل درمان اولیه فیزیوتراپی وی شروع شد.

فیزیوتراپ باشگاه سپیدرود در ارتباط با بازگشت دروازه بان سپیدرود به میادبن ورزشی اظهار داشت: با توجه به آسیب حسینی منتظر نتیجه معاینات متخصصان حاذق ستون فقرات هستیم تا مدت زمان دقیق بازتوانی و بازگشت وی را به میادین اعلام کنیم.

فیروزی با بیان اینکه با این حال حداقل زمان دوری حسینی از تمرینات گروهی تیم ۳ تا ۴ هفته تخمین زده می‌شود افزود: کادر پزشکی تیم تمام سعی و تلاش خود را انجام می‌دهد تا با انجام چند نوبت فیزیوتراپی در روز، زمان بازگشت حسینی به تمرینات را به حداقل برساند.

Share