برانکو: علی کریمی شاگرد شجاع من است

پژمان جمشیدی، محمد پنجعلی، رضا شاهرودی و ادموند بزیک پیشکسوتانی بودند که دیروز در تمرین پرسپولیس حاضر شدند تا به برانکو و شاگردانش روحیه بدهند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا پژمان جمشیدی، محمد پنجعلی، رضا شاهرودی و ادموند بزیک پیشکسوتانی بودند که دیروز در تمرین پرسپولیس حاضر شدند تا به برانکو و شاگردانش روحیه بدهند.

روزنامه خبرورزشی نوشت: به همین بهانه با برانکو تماس گرفتیم که بحث به جاهای جالبی کشیده شد.

حضور ۴ پیشکسوت پرسپولیس در تمرین را چطور ارزیابی می‌کنید؟
پنجعلی، شاهرودی، بزیک و جمشیدی با حضور خود به ما دل‌گرمی می‌دادند. پیشکسوتان پرسپولیس سرمایه باشگاه هستند و همه ما قدر این عزیزان را می‌دانیم.

حرف خاصی به آن‌ها نزدید؟
از همه این عزیزان خواستم باز هم سر تمرینات پرسپولیس حضور پیدا کنند. البته از همه پیشکسوتان عزیز پرسپولیس دعوت می‌کنم سری به ما بزنند.

با پژمان جمشیدی به طور خاص صحبت نکردید؟
چرا اتفاقاً پژمان گفت اگر با سه امتیاز از قطر برگردید، یک روز سر تمرین پرسپولیس حاضر می‌شوم.

شما به او چه گفتید؟
دعوت کردم که حتماً سر تمرین ما بیاید. پژمان هم شاگرد قدیمی من است که از دیدنش خیلی خوشحال شدم.

یکی دیگر از شاگردان قدیمی شما علی کریمی است. کسی که این روزها انتقاداتی داشته و حتی از سوی کی‌روش بزدل خوانده شده است؛ حرفی که واکنش طرفداران علی کریمی را به دنبال داشت. نظر شما در این خصوص چیست؟
همین‌قدر بگویم که علی کریمی شاگرد شجاع من است. او نیازی به تعریف ندارد و همه می‌دانند چه فوتبالیست بزرگ، باکیفیت و شجاعی بود.

بسیار خوب، سه‌شنبه باید با السد قطر بازی کنید. شرایط روحی بچه‌های پرسپولیس در آستانه این دیدار چطور است؟
همه در آمادگی کامل به سر می‌برند و با توجه به بردهای اخیر روحیه خوبی دارند. امیدوارم این روحیه و انگیزه مثبت تا پایان لیگ قهرمانان آسیا ادامه داشته باشد.

السد تیم قدرتمندی است. برای گل نخوردن از این تیم برنامه خاصی دارید؟
هم برای گل نخوردن و هم گل زدن به السد برنامه داریم. برنامه‌های خاصی هم داریم که در تمرینات مرور کردیم و مطمئن باشید آگاهانه مقابل این حریف در قطر صف‌آرایی خواهیم کرد.

جشن قهرمانی پرسپولیس هم که افتاد هفته آخر و روز بازی با سپیدرود رشت؟!
بله، درستش هم همین است. این خبر را آقای گرشاسبی اعلام کرده که منطقی است. ما باید تا هفته آخر با تمام وجود بجنگیم و مبارزه کنیم. روز آخر قرار است با سپیدرود در استادیوم آزادی و جلوی چشم هواداران بازی کنیم که می‌تواند جشن ما را باشکوه‌تر کند.

شجاع خلیل‌زاده تمدید کرد و ظاهراً قرار است سایر بازیکنان هم این هفته قرارداد خود را تمدید کنند. نظری ندارید؟
باشگاه پیگیر کار است و ان‌شاءالله بازیکنان مورد نظر پرسپولیس تمدید خواهند کرد. مشکلی از این بابت احساس نمی‌شود.

Share