استعفای “علی کریمی” پذیرفته نمی‌شود | باشگاه سپیدرود رشت از او حمایت می‌کند

سخنگوی باشگاه سپیدرود با بیان اینکه علی کریمی استعفای کتبی خود را به باشگاه سپیدرود ارائه نداده است گفت: حتی با ارائه استعفای کتبی با درخواست وی مخالفت می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فرهاد خراسانی در گفت‌وگو با تسنیم در مورد استعفای علی کریمی از سرمربیگری باشگاه سپیدرود رشت اظهار داشت: فرصت ۴۵ روزه، زمان بسیاری کمی برای بررسی عملکرد یک مربی است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه کریمی یکی از مربیان حرفه در فوتبال ایران است عنوان داشت: کریمی با توجه به تاثیر اختلافاتش با فدراسیون فوتبال ایران بر روی عملکرد باشگاه سپیدرود رشت اقدام به اعلام استعفا کرده است.

خراسانی با اشاره به اینکه تا پایان مدت قرارداد کریمی از نعمت حضور وی در باشگاه سپیدرود حمایت می‌کنیم بیان داشت: کریمی فرصت کافی برای پیاده کردن تفکرات خود در باشگاه سپیدرود رشت  نداشته است.

سخنگوی باشگاه سپیدرود رشت با بیان اینکه کریمی به‌صورت کتبی استعفای خود را به باشگاه سپیدرود رشت نداده است تصریح کرد: در صورت دریافت استعفای کتبی کریمی نیز با این درخواست مخالفت می‌شود.

وی با اشاره به اینکه رد یا قبول استعفای کریمی بر عهده باشگاه سپیدرود رشت است افزود: بعضی از مربیان را باید با توپ و تانک از باشگاه اخراج کرد اما کریمی یک مربی حرفه‌ای است و باشگاه سپیدرود رشت از کریمی حمایت می‌کند.

Share