مهار آتش سوزی گسترده فروشگاه هپی‌لند | علت حادثه در دست بررسی است

رمضانی در پایان با بیان اینکه فروشگاهی مملو از البسه طعمه آتش شد، افزود: عملیاتی سخت و نفس گیر طی شد که هم اکنون در حال اطفای کامل و لکه گیری محل حادثه هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حادثه آتش سوزی در فروشگاه هپی لند در ساعت ۱۳:۰۸ دقیقه امروز ۶ دی ۹۶ به مرکز ستاد فرماندهی ۱۲۵ آتش‌نشانی اطلاع داده شد.

بابک رمضانی رییس سازمان آتش‌نشانی که در محل آتش سوزی حضور دارند از اعزام ۱۵ دستگاه خودروی اطفایی و نجات از رشت و خودروهای اطفاییه شهرهای انزلی و خمام و دودستگاه لودر از سازمان عمران و خودروی آبرسان بهمراه ۴۴ آتش نشان و ۱۲ افسر ارشد این سازمان و رییس سازمان عمران و ۴تن از کارکنان این سازمان به محل حادثه، خبر داد و گفت: به محض رسیدن به محل حادثه حجم زیادی از این مجموعه در تلی از آتش در حال سوختن بود که بواسطه گسترش آن آتش نشانان از ۴ طرف به کانون آتش هجوم بردند.

رمضانی تصریح کرد: اگر همگرایی و مشارکت دستگاه های همسو با این سازمان نبود اطفای این آتش سوزی بسیار مشکل بود.

وی ضمن خدا قوت به همه‌ی امدادگران در این آتش سوزی از همکاری اورژانس، هلال احمر، پلیس راه و راهور، آتش نشانان شهرهای همجوار،حوزه خدمات شهری شهرداری رشت، سازمان عمران و ادارات برق و گاز به واسطه حضور و فعالیت مستمر تا پایان این آتش سوزی قدر دانی کرد

وی در پایان با بیان اینکه فروشگاهی مملو از البسه طعمه آتش شد، افزود: عملیاتی سخت و نفس گیر طی شد که هم اکنون در حال اطفای کامل و لکه گیری محل حادثه هستیم.

گفتنی است: تا این لحظه این حادثه تلفات جانی نداشته است و علت حادثه متعاقبا پس از بازدید و کارشناسان اعلام خواهد شد.

Share