مجری گیلانی بهترین تهیه کننده جشنواره فیلم‌های ورزشی شد

مجتبی پوربخش تهیه کننده و مجری گیلانی شبکه ورزش با برنامه فوتبال یک، بعنوان بهترین تهیه کننده، در جشنواره فیلم‌های ورزشی دست یافت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مجتبی پوربخش تهیه کننده و مجری رشتی شبکه ورزش تلویزیون با برنامه فوتبال یک، به عنوان بهترین تهیه کننده در جشنواره فیلم های ورزشی دست یافت.

در یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران، هیأت داوران این رویداد پس از تماشای آثار و نشست‎های متعدد نامزدهای دریافت جوایز در بخش‎های مختلف را اعلام کرده بود و در بخش بهترین برنامه های تلویزیونی، برنامه های: فوتبال یک به تهیه کنندگی مجتبی پوربخش، فوتبال ۱۲۰ به تهیه کنندگی عادل فردوسی پور، گزارش ورزشی به تهیه کنندگی زکایی و سه گام به تهیه کنندگی مهدی نادریان انتخاب شدند.

در نهایت با رای هیات داوران برنامه سازی موفق رشتی شبکه ورزش توانست با پیشی گرفتن از عادل فردوسی پور به عنوان بهترین تهیه کننده ورزشی در این جشنواره دست یابد.

بنابراین گزارش یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم‎های ورزشی ایران از ۲۵ تا ۲۷ دی ماه در سینما فلسطین تهران برگزار شد و آیین اختتامیه و اهدای جوایز برگزیدگان نیز پنجشنبه ۲۸ دی ماه در هتل المپیک برگزار گردید.

پیام تبریک الماسخاله به مجتبی پوربخش

طی پیامی از سوی قربانعلی الماسخاله رییس هیات فوتبال گیلان به مجتبی پوربخش (تهیه کننده برنامه فوتبال ۱) کسب عنوان برترین برنامه را در جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی به وی تبریک گفت.

متن پیام بدین شرح است:

جناب آقای مجتبی پوربخش

خرسندیم که در سایه تلاش های مستمر و ارزنده جنابعالی و سایر دست اندرکاران برنامه پر بیننده فوتبال ۱ شبکه ورزش سیما به کسب عنوان برترین برنامه ورزشی به تهیه کنندگی شما در یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی نایل آمدید، بی شک همت و فعالیت های شما و سایر همکارانتان موجبات اطلاع رسانی درست و دقیق از پهنه گسترده لیگ یک فوتبال ایران و سایر لیگ ها و تیم های ملی را فراهم نموده است.

لذا بدینوسیله از اهتمام و فعالیت ارزشمندتان تقدیر نموده و از درگاه خداوند قادر متعال مجد ، عزت و موفقیت روز افزونتان را از خداوند منان خواستارم.

Share