درخشش دیارمیرزا در نخستین جشنواره ملی مطبوعات ایران

مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات با اعلام اسامی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره در سالن شهدای ناجا رشت برگزار و از محمدجواد کوچک‌پور، مدیر هنری پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در بخش چندرسانه ای تقدیر شد.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مراسم اختتامیه نخستین جشنواره ملی مطبوعات با اعلام اسامی برگزیدگان بخش های مختلف این جشنواره در سالن شهدای ناجا رشت برگزار شد.

در این مراسم از محمدجواد کوچک‌پور، مدیر هنری پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به عنوان نفر برگزیده در بخش چندرسانه‌ای نخستین جشنواره ملی مطبوعات تقدیر شد.

در بخش چندرسانه‌ای مجموعه آثار کوچک‌پور که آثار تصویری و ویدئویی این خبرنگار و مستندساز موفق دیارمیرزا را شامل می‌شد‌، توانست نظر داوران را به خود جلب کند و در کنار آثار خبرنگاران صداوسیما مورد تقدیر هیات داوران قرار گیرد.

یک هزار و ۲۰۷ اثر به دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات از سراسر کشور در بخش‌های مختلف از جمله گزارش، مصاحبه، یادداشت، تیتر، سرمقاله، عکس و فیلم ارسال شد و در پایان این جشنواره، برگزیدگان آن معرفی شدند.

گفتنی است، نخستین جشنواره ملی مطبوعات با موضوع «مبارزه با مفاسد اقتصادی» به‌منظور گسترش فعالیت‌های مطالبه‌گرانه رسانه‌ای در حوزه سلامت اقتصادی و تقدیر از فعالان حوزه اقتصادی رسانه‌های مجازی و مکتوب برگزار شد.

 

Share