انقلاب اسلامی با کف و سوت پیروز نشد که با کف و سوت از بین برود

حق بین گفت: ما همان رزمندگان دوران انقلاب و دفاع مقدس هستیم که در عملیات با دست‌خالی از ولایت‌فقیه و انقلاب پاسداری کردیم و تا پای جان نیز در مقابل همه دشمنان ایستادگی می‌کنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سردار محمدعلی حق‌بین در مراسم گرامیداشت عملیات کربلای ۵ در مسجد شهدا (امینی) لنگرود اظهار کرد: آزادسازی جزیره گوارین یکی از گره‌ها و مأموریت‌هایی بود که وظیفه آزادسازی آن بر عهده رزمندگان لشکر قدس گذاشته شد که عمده رزمندگان از شمال کشور بودند.

وی گفت: عملیات کربلای چهار توسط فرماندهان طرح‌ریزی شد ولی به دلایلی رزمندگان غافلگیر و شکست خوردند که شهدای زیادی نیز تقدیم انقلاب شد.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه بیش از ۱۰ گردان در لشکر قدس ساماندهی شده بودند افزود: بعد از عملیات کربلای چهار رزمندگان برای مرخصی که بیش از دو ماه در جبهه حضور داشتند آماده بودند ولی فرمان عملیات کربلای پنج صادر شد که رزمندگان نیز حسب وظیفه مرخصی خود را کنار گذاشتند.

حق‌بین بابیان اینکه عملیات کربلای پنج یکی از سخت‌ترین عملیات در دوران دفاع مقدس بود، تصریح کرد: حدود هفت گردان در این عملیات سخت و دشوار شرکت کردند که با مجاهدت و رشادت توانستند منطقه جزیره گوارین را آزاد و پیروز شوند و تجربه تلخ عملیات کربلای چهار را فراموش کردند.

وی با اشاره به اغتشاشات چند وقت اخیر در کشور گفت: مردم ایران در دوران دفاع مقدس در شدیدترین شرایط و کمترین تجهیزات در برابر دشمن تادندان‌مسلح ایستادگی کردند و از اغتشاش چند نفر سوءاستفاده گر هراسی ندارند و همواره پشتیبان ولایت هستند.

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۶ قدس گیلان بابیان اینکه انقلاب اسلامی با کف و سوت پیروز نشد که با آن از بین برود افزود: ما همان رزمندگان دوران انقلاب و دفاع مقدس هستیم که در عملیات با دست‌خالی از ولایت‌فقیه و انقلاب پاسداری کردیم و تا پای جان نیز در مقابل همه دشمنان ایستادگی می‌کنیم.

Share