اجازه نمی‌دهیم آمریکا برای ما دولتی روی کار بیاورد | مقابل بیگانگان می‌ایستیم

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی با بیان اینکه ریشه همه مشکلات وعده‌های دروغ انتخاباتی است، در عین حال تاکید کرد: با وجود انتقادات به دولت، مقابل بیگانگان می‌ایستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از مهر، روح الله حسینیان صبح امروز در آئین بزرگداشت سالگرد حماسه ۹ دی با بیان اینکه ۹ دی نقطه عطفی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران بود، اظهار داشت: فتنه یک اصطلاح ادبی در ادبیات سیاسی تشیع است، فتنه به معنای شورش علیه امام به حق و رهبر شرعی و قانونی صورت می گیرد.

وی افزود: در فتنه های پس از انقلاب از  بنی صدر، منافقین، کوی دانشگاه و فتنه ۸۸ تا فتنه کنونی می بینیم که رانت خواران و ابرقدرت ها به خصوص آمریکا با دخالت ها و ابزار پیچیده، فتنه هایی را علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده اند. فتنه ۸۸ شورش اشرافیگری علیه مستضعفین جمهوری اسلامی ایران بود در واقع می خواستند خوب بخورند، خوب بچاپند و خوب اشرافیت را برپا کنند.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: امروز هم با این مشکلات مواجه هستیم و خواهیم بود. وقتی در دوران نمایندگی استعفای خود را نوشتم رهبری فرمودند فتنه های بسیاری در پیش داریم، اگر استعفا دهید جواب آیندگان و تاریخ را چگونه خواهید داد.

حسینیان با بیان اینکه باید آمادگی، حمایت و استقامت خود را بالا ببریم، اظهار داشت: مشکلات وجود دارد، نه متاسفانه قوه قضائیه آنطور که عدالت اسلامی بود عمل می کند، نه دولت به وعده های خود عمل نکرد و نه مجلس ما در خور انقلاب و امام است. این مشکلات وجود دارد نمی خواهم دفاع کنم بلکه ریشه مشکلات ما همین دولت است که وعده های دروغ داد، برای رای آوردن حرف های بی ربط زد.

وی گفت: شما از وضع اقتصادی کشور ناآگاه بودید که این وعده ها را به مردم دادید؟ ما اجازه نمی دهیم آمریکا برای ما دولتی روی کار بیاورد، با همه مشکلات و انتقاداتی که به دولت داریم اگر ترامپ و بیگانگان بخواهند دولتی را جایگزین آن کنند در برابرشان می ایستیم.

رئیس مرکز اسناد انقلاب اسلامی گفت: متدینین اشتباهی را که فتنه گران در سال ۸۸ انجام دادند و در کنار اوباما ایستادند، امروز تکرار نمی کنند، ما از نظاممان با خون و جان خود دفاع می کنیم اجازه نمی دهیم رهبرمان تنها بماند. فتنه ها با حیثیت ما دست به گریبان شده است.

Share