‏‎‏‎‏واکنش سخنگوی ناجا به ضرب و شتم دستفروشان توسط ماموران

سردار منتظرالمهدی گفت: طبیعتا افرادی که در رفتار و برخورد خود از جاده اعتدال و انصاف خارج شوند مورد تذکر و برخورد انضباطی واقع می شوند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سخنگوی نیروی انتظامی گفت: پیش تر و مکرر بنابر تدابیر فرمانده ناجا تاکید نموده ایم که کارکنان پلیس میبایست رفتارشان را در حین انجام ماموریت‌های انتظام بخشی جامعه، در چارچوب دکترین و آموزه «پلیس مهربان و مقتدر» به سامان برسانند و لاجرم هیچ نوع تخطی و قصوری در این خصوص پذیرفته نیست.

سردار منتظرالمهدی گفت: طبیعتا افرادی که در رفتار و برخورد خود از جاده اعتدال و انصاف خارج شوند مورد تذکر و برخورد انضباطی واقع می شوند.

او گفت: بدیهی است سازمان‌هایی که جهت انجام ماموریت خود از ماموران ناجا کمک می گیرند نیز نباید به گونه ای عمل کنند که پلیس را در موقعیت های چالش برانگیز قرار دهند.

منتظرالمهدی گفت: البته همه ما به عنوان شهروندان جامعه من جمله «دست فروشان عزیز» باید مسئولیت اجتماعی خود را پذیرفته و قوانین شهری را برای برخورداری از حقوق شهروندی رعایت نماییم و قطعا سازوکارهای لازم برای ساماندهی دست فروشان توسط شهرداری محترم فراهم می شود.

Share