مالک قانونی نامه برکناری من را بزند | اینستاگرامی نیامدم تا اینستاگرامی بروم

سرمربی تیم سپیدرود رشت در رابطه با برکناری از این تیم می گوید من در اینستاگرام سرمربی تیم نشده ام تا بخواهم در اینستاگرام از کار برکنار شوم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ورزش سه، علی نظرمحمدی و سپیدرودی ها این روزها یکی از مهمترین کانون اخبار در فوتبال ایران محسوب می شوند. پس از فعل و انفعالات اخیر در این باشگاه و در حالیکه سرمربی سپیدرودی ها با دستور خریدار این تیم از سمت خود برکنار شد با او به صحبت پرداختیم تا نظر او را در این رابطه جویا شویم.

او درباره برکناری خود از سرمربیگری سپیدرودی ها گفت: چیزی به طور رسمی در این باره به من اطلاع داده نشده است. من در اینستاگرام سرمربی سپیدرود نشده ام تا با یک پست اینستاگرامی از کارم برکنار شوم. دوستانی که می خواهند در تیم نباشم بیایند و طی فرایند قانونی، نامه بزنند و در آن قید کنند عذر من را از تیم خواسته اند. چرا باید به دلیل یک پیام در صفحات اجتماعی کارم را کنار بگذارم و سر تمرین نروم؟

نظرمحمدی در این باره ادامه داد: من در حضور آقایان رهنما و مومنی حکم سرمربیگری ام را گرفتم و اکنون نیز باید این دوستان اگر من را نمی خواهند با نامه ای رسمی این را بگویند تا من بدانم که دیگر نباید به تمرین بروم. فراموش نکنیم که این تیم هنوز مالک ندارد و آقای بیات تنها خریدار این باشگاه هستند و به همین دلیل نمی توانند در رابطه با عزل و نصب ها به تنها تصمیم گیری کنند. بهرحال موضوع برکناری و آغاز به کار در تیم سپیدرود باید با دستور مالک قانونی باشگاه یعنی آقای مومنی باشد.

سرمربی سپیدرودی ها در پایان گفت: نمی دانم چه اتفاقاتی حال افتادن است. شب گذشته در جلسه ای با آقای بیات حضور داشتیم و در رابطه با برنامه های تیم به صحبت پرداختیم اما پس از اتمام جلسه خبر دادند که ایشان در صفحه اجتماعی خبر تغییرات در تیم دادند. بهرحال امیدوارم هرچه سریعتر تیم به شرایط خوب بازگردد تا تمرینات آن به حالت عادی برگردد و زمان آماده سازی تیم را از دست ندهیم و مالک قانونی تیم نیز در رابطه با تغییرات ایجاد شده در این تیم اظهارنظر کند تا تکلیف مشخص شود و در نهایت این تیم و هوادارانش متضرر نشوند.

Share