۷۲ ساعت است که به خانه نرفته‎ام | جمع آوری سد معبر دستفروشان و مغازه‌داران

شهردار فومن با بیان اینکه برای انجام امورات شهری شب و روز را به هم گره زده ایم، خاطرنشان کرد: با فرماندار، دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان تعامل مناسبی داریم.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، حسین غلام نیا در گفتگو با خبرنگار دیارمیرزا در فومن با بیان اینکه ۷۲ ساعت است که برای خدمت به مردم به خانه نرفته ام، گفت: روزی دو الی سه بار از سطح شهر بازدید میدانی می کنیم.

شهردار فومن با تاکید براینکه تابلوهای تبلیغاتی مزاحم میدان ولیعصر (عج) فومن را جمع آوری کردیم، افزود: تمامی موانع مزاحم برهم زننده سیمای شهری را ریشه کن خواهیم کرد.

وی با بیان اینکه برای انجام امورات شهری شب و روز را به هم گره زده ایم، خاطرنشان کرد: با فرماندار، دادستان و فرمانده انتظامی شهرستان تعامل مناسبی داریم.

این مسئول با یادآوری اینکه از روزهای گذشته برای جمع آوری سد معبر از سوی دستفروشان و مغازه داران اقدام کرده ایم، متذکرشد: دستفروشان محلی را به کوچه جنب بانک صادرات شعبه سردارجنگل انتقال داده ایم.

غلام نیا با بیات اینکه همه دستفروشان را در محل های غیرمزاحم برای تردد مردم ساماندهی خواهیم کرد، ادامه داد: ما قصد برهم زدن کسب و کار هیچ شهروندی را نداریم و بلکه یکی از دغدغه های مهم ما معیشت و آرامش شهروندان است.

حسین غلام نیا از دریافت مجوز از شورای ترافیک برای ایجاد بلوار جداکننده در خیابان سردار جنگل فومن خبرداد و افزود: مسیر روبروی هلال احمر تا ابتدای خیابان مولوی را توسط جداکنندi وسط از هم جداسازی خواهیم کرد.

شهردار فومن خواستار رعایت قوانین و حقوق شهروندی از سوی مغازه داران فومنی شد و تاکید کرد: مغازه داران وسایل خود را به داخل ببرند و پیاده رو های شهروندان را رها کنند.

وی با یادآوری اینکه برقراری نظم شهری همچنان ادامه خواهد داشت، افزود: در این راه همه مسئولین و مردم شهرستان ما را حمایت خواهند کرد.

Share