گفت‌وگو با متجاوز به ۸ زن و دختر تهرانی | بعضی‌هایشان التماس می‌کردند

خودش می‌دانست که دستگیر می‌شود و می‌گوید دوست دارد هرچه زودتر اعدام شود تا زندگی‌اش خاتمه یابد؛ مرد ۲۴ ساله‌ای که ۸ زن و دختر را در قالب مسافرکش مورد اذیت و آزار و تجاوز قرار داده است.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، خودش می‌گوید قبل از هر باری که به زنان و دختران تجاوز می‌کرده مصرف شیشه داشته و مطمئن هم بوده که دستگیر می‌شود؛ خودش می‌گوید اولین سابقه مجرمیتش در ۱۵ سالگی بوده که به خاطر نزاع و درگیری دو ماه به زندان رفته و آنجا سرقت موتورسیکلت و خودرو را یاد گرفته و بعد از آزادی ۶ ماه برای سرقت موتور و چند بار هم برای سرقت خودرو به زندان رفته و همه چیز را هم در زندان یاد گرفته،  وقتی از او درباره التماس زنها و دختر‌ها قبل و در حین تجاوز می‌پرسم سرش را تکان می‌دهد و می‌گوید بعضی‌هایشان التماس می‌کردند و بعضی‌هایشان هم ترسیده بودند ولی …

– برای چه دستگیر شدی؟

تجاوز و سرقت خودرو.

– چطور قربانی‌هایت را پیدا می‌کردی و به آنها تجاوز می‌کردی؟

خودروهایی که در جای خلوتی پارک شده بود را سرقت می‌کردم، اوایل ۴ پراید را سرقت کردم و بعد از آن ۲ ماشین مزدا ۳؛ در قالب مسافرکش زنان و دختران جوان را سوار می‌کردم و بعد از آن اتفاقی که نباید می‌افتاد، انجام می‌شد.

– زنان و دختران را بیشتر در کدام مناطق سوار می‌کردی؟ 

معمولا در ساعت‌های خلوت در بزرگراه‌ها آنها را سوار می‌کردم. مثلا یک مورد از این زنان ساعت ۴ صبح سوار خودروی من شد و چند مورد دیگر حوالی غروب آفتاب و در فرصتی که در مسیر به محل خلوتی می‌رسیدیم آنها را تهدید می‌کردم و …

– کجا زندگی می‌کردی؟

این مدت که در ماشین‌ها زندگی می‌کردم و شب‌ها هم در ماشین می‌خوابیدم ولی بچه شرق تهران هستم.

– چرا از خانواده‌ات جدا شدی؟ 

از زمانی که زندان رفتم و به شیشه اعتیاد پیدا کردم از خانواده‌ام طرد شدم و آنها حتی از دستگیری من هم بی‌خبرند.

– چطور دستگیر شدی؟

صبح در حال پارک ماشین بودم که متوجه ماموران پلیس شدم که در تعقیب من هستند؛ من از دست آنها فرار کردم ولی نهایتا دستگیر شدم.

– متولد چه سالی هستی؟

۷۲.

– تحصیلاتت؟

تا دیپلم بیشتر نخوانده‌ام.

– فکر می‌کردی دستگیر شوی؟

مطمئن بودم دستگیر می‌شوم.

– خب نمی‌ترسیدی؟ فکر می‌کنی مجازاتت چیست؟

نمی‌ترسم و فکر می‌کنم اعدام می‌شوم.

– چرا ادامه دادی؟

می‌خواستم زودتر دستگیر شوم و اعدام؛ می‌خواهم هرچه زودتر این زندگی تمام شود.

 یکی از قربانیان این متجاوز گفت: من هرچه به اون التماس کردم که با من کاری نداشته باش قبول نکرد. گریه می‌کردم و می‌گفتم که اگر دستگیر شوی اعدامت می‌کنند اما او می‌خندید و می‌گفت حکم اعدام من خیلی وقت هست که صادر شده و ترسی ندارم.

اقدامات جسورانه و شیطانی این فرد در حالی انجام شد که وی حتی در مقابل عکس گرفتن یکی از قربانیانش از پلاک خودرو، مقاومتی نشان نداده بود.

Share