مشتاقیم منطقه آزاد مالک ۷۰ درصد سهام ملوان باشد | مشکلات متعلق به مدیریت قبلی است

سرپرست باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندر انزلی گفت: زیبنده نیست با دادن اطلاعات نادرست درمورد کسانی که به ملوان خدمت کرده اند در حقشان ظلم کنیم و با اطلاعات اشتباه احساسات هواداران را به بازی بگیریم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا،مهران نصیری سرپرست باشگاه ملوان بندر انزلی در واکنش به سخنان برخی از اعضای شورای شهر انزلی در جلسه علنی روزگذشته (یکشنبه) و همچنین شفاف سازی درباره مسئله زوران زلاکوفسکی به موضوعات مهمی اشاره کرد.

مهران نصیری گفت: من از دیروز و با خواندن این سخنان به واقع متعجب شدم، چون این اظهارنظر خیلی ناپخته و به دور از واقعیت بود. باشگاه ملوان هم اکنون در وضعیتی است که هر شخص حقیقی و حقوقی و یا هر ارگان دولتی و خصوصی که بخواهد از ملوان حمایت مالی انجام دهد، مجموعه باشگاه با احترام و کمال میل دست آنها را به گرمی می فشارد. ما به دنبال حل مسایل مالی هستیم تا مشکلاتمان را مرتفع کنیم اما تا الان هیچ اقدامی از طرف این دوستان در این راستا نشده و فقط در حد حرف بوده است. در ارتباط با مسائل مختلف با آنها نامه نگاری کردیم و سوابق این نامه ها نیز موجود است و یک سری هشدار بر اساس تهدیدهایی که تیم ملوان را دچار مشکل می کند که همگی متعلق به مدیریت دوران قبل است، دادیم اما تا کنون عکس العملی از این دوستان ندیدیم.

سرپرست باشگاه ملوان تاکید کرد: درچند روز گذشته شنیده شده بود که شورای محترم شهر انزلی قول کمک میلیاردی به باشگاه ملوان داده است اما باشگاه ملوان قبول نکرده است! سوال من اینجاست که آیا به نظر شما باشگاه ملوانی که نیازی مبرم به منابع مالی و اقتصادی دارد این چنین کمکی را رد می کند؟ این موضوع اصلا اتفاق نیفتاد و اگر دوستان چنین منابعی دارند ما با آغوش باز پذیرای این کمک ها هستیم. زیبنده نیست که ما اطلاعات نادرست به مردم و هواداران بدهیم چون این موضوع به برهم خوردن جو عمومی شهر و هواداران منجر خواهد شد و نهایتا روی نتایج تیم اثر گذار خواهد بود.

نصیری خاطرنشان کرد: در این مدت اگر شخص دکتر دنیامالی نبود معلوم نبود چه اتفاقی برای باشگاه ملوان می افتاد. بنده خودم چندین مرحله شاهد چگونگی تامین منابع مالی بوسیله شخص دکتر دنیامالی بوده ام و می دانم چگونه تهیه می شود بنابراین انصاف نیست که قدردان زحمات ایشان نباشیم.

سرپرست باشگاه ملوان درباره کمک منطقه آزاد به ملوان گفت: قراردادی بین منطقه آزاد و باشگاه ملوان منعقد شد که تبلیغات و آرم منطقه روی لباس ملوان چاپ شود که این اتفاق هم افتاد. من فکر نمیکنم که باشگاه ملوان بابت یک قرارداد اسپانسری می بایست از منطقه آزاد تقدیر و تشکر کند! مگر تیمهای دیگری که با اسپانسرها قرارداد می بندند بیانیه تقدیر و تشکر منتشر میکنند؟ اگر بحث تشکر باشد باید از آندسته افرادی تشکر کنیم که طی این دوسال بی منت به باشگاه کمک های میلیاردی کرده اند و حتی نامی از آنها برده نشده است.

نصیری اظهار داشت: اعضای هیات مدیره و باشگاه خیلی مشتاق هستند که منطقه آزاد ۷۰ درصد سهام باشگاه ملوان را دراختیار بگیرد و از این بابت از آنها تشکر هم میکنیم. این مطلوبترین اتفاقی است که می تواند برای ملوان و شهر انزلی رخ دهد و همه اعضای هیات مدیره و مردم انزلی خواستار این موضوع هستند؛ بنابراین ما حاضریم در هر جلسه ای بابت این موضوع با آنها بشینیم و صحبت کنیم.

وی درباره مراجعه باشگاه ملوان به شورای شهر انزلی گفت: بنده چندین بار حضوری خدمت این دوستان رسیدم و قولهایی خوبی از این دوستان گرفتم . این درحالی بود که این دوستان قبل از انتخابات قولهایی درباره کمک و مساعدت به باشگاه ملوان دادند و ما انتظار داشتیم که خیلی بیش از این به ما کمک کنند. درباره پرونده زوران به مسئولان شهر انزلی نامه زدیم که به ما کمک کنند. چون وقتی باشگاه ملوان در این پرونده متضرر شود شهر بندرانزلی در این موضوع ضرر خواهد کرد! باشگاه با این نامه ها خواست که هشدار دهد تا فردا روزی نگویند که اگر به ما میگفتید کمک میکردیم…، متاسفانه با این نامه ها هم از شورای محترم شهر هیچ پاسخی دریافت نکردیم.

نصیری درباره پرونده های کمیته انضباطی و موضوع زوران گفت: در این مدتی که در باشگاه ملوان حضور دارم درگیر مسایل انضباطی شدم که نود درصد این پرونده ها متعلق به قبل از مدیریت دوران جاری ملوان است که بخشی متعلق به منطقه آزاد و برخی دیگر مربوط به دوران اقایان هدایتی و محجوب است. متاسفانه عواقب و اثرات ناشی از این پروندها امروزه باشگاه ملوان را شدیدا آزار می دهد و گاهاً همچون بازیکن خارجی (زوران) ملوان را شدیداً تهدید میکند. این بازیکن در زمان منطقه آزاد به ملوان پیوست و در زمان مدیریت اقای درودگر از ملوان کنارگذاشته شد. اگر در آن زمان با هفتاد میلیون با این بازیکن تسویه می شد الان ما درگیر این حجم بدهی و تهدید نبودیم. ما وارث بدهی هایی هستیم که ۶ سال پیش برجا مانده و بیشتر این بدهی ها و شاکیان مربوط به آقایانی است که درحال حاضر در باشگاه حضور ندارند! ما شاکیان داخلی هم داریم که به زودی باید این قرض ها را پرداخت کنیم. بازیکنانی از ما شکایت کرده اند که حتی دقیقه ای برای این تیم به میدان نرفتند! من لازم دانستم که این اطلاعات را مردم بدانند. حواشی و حرف و حدیث درباره ملوان بزرگ زیاد است. بنابراین من وظیفه دارم تا این حقایق را بگویم تا مردم در مقام قضاوت قرار بگیرند. ما در اول فصل حدود بالای ۳۰۰ میلیون از این بدهی ها را با مدیریت حل کردیم.

سرپرست باشگاه ملوان در پایان گفت: امیدوارم مشکلات مالی حل شود و دوستان هر یک باری را که می توانند از دوش ملوان بردارند تا نهایتا بتوانیم فرآیندهای اصلی باشگاه را مدیریت کرده و با موفقیت در لیگ دل هوادارانمان را شاد کنیم.

Share