چراغپور: شرایط فراهم باشد به سپیدرود برمی‌گردم | خودم را جزو گیلان می‌دانم

مدیرعامل باشگاه سپیدرود اعلام کرد، مدیرفنی این تیم تمایلی به ادامه همکاری با سرخپوشان گیلانی ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، میرشهاب مومنی درباره عدم حضور جلال چراغپور در تمرینات تیم سپیدرود و اینکه گفته می‌شود او قصد جدا شدن از این تیم را دارد،‌ اظهار داشت: چراغپور چند روز است که در تمرینات شرکت نمی‌کند و نمی‌دانم قصد دارد به تیم برگردد یا خیر.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا جدایی چراغپور از باشگاه سپیدرود قطعی است یا خیر؟»، تصریح کرد: قرار بود ما به او مبلغی را پرداخت کنیم، اما پولی که قرار بود به دست ما برسد، نرسید و نتوانستیم به موقع به وعده‌مان عمل کنیم. پس از آن در تماسی، بابت بدقولی صورت گرفته از او معذرت خواهی کردم، اما چراغپور قبول نکرد و گفت که دیگر تمایلی به همکاری و شرکت در تمرین‌ را هم ندارد.

چراغپور: شرایط فراهم باشد به سپیدرود برمی‌گردم

مدیرفنی تیم سپیدرود رشت احتمال بازگشت به این تیم را رد نکرد و به وقوع پیوستن آن را منوط به فراهم بودن شرایط دانست.

جلال چراغپور درباره دلیل کناره‌گیری خود از سمت مدیرفنی تیم سپیدرود رشت، اظهار داشت: دلیل خاصی ندارد و نمی‌توانم چیزی در این مورد بگویم. به طور کلی هم اصلاً دوست ندارم در این خصوص صحبت کنم. در کل باید بگویم نتوانستم در سپیدرود کار کنم و جدایی‌ام دلیل خیلی خاصی نداشت.

وی در واکنش به اظهارات شهاب مومنی مدیرعامل باشگاه سپیدرود مبنی بر اینکه مشکلات مالی دلیل جدایی چراغپور از سپیدرود بوده است،‌ تصریح کرد: اگر او چنین حرفی زده، پس درست است. همان‌طور که گفتم علاقه‌ای به صحبت در این مورد ندارم. من سپیدرود را دوست دارم و هشت سال است که در شهر رشت زندگی می‌کنم و به نوعی خودم را جزو گیلان می‌دانم.

سپیدرود تیم ریشه‌داری است و من هم اگر قرار باشد روزی در فوتبال باشم،‌ دوست دارم در این تیم کار کنم و اگر هم کمکی از دستم برمی‌آید برای این تیم انجام دهم. من در رشت زندگی می‌کنم و اگر بخواهم کار کنم سپیدرود بهترین گزینه برای من است.

مدیرفنی سابق تیم سپیدرود در پاسخ به این پرسش که «آیا امکان دارد دوباره به تیم سپیدرود برگردد یا خیر؟»، خاطرنشان کرد: بله، هر وقت که شرایط  مهیا باشد به سپیدرود باز خواهم گشت.

Share