مفقود شدن ۲ شکارچی دیگر در لاهیجان صحت ندارد

معاون فرمانده انتظامی گیلان با بیان اینکه تاکنون تنها گزارش مفقود شدن یک شکارچی در لاهیجان اعلام و جسد این فرد کشف شده است گفت: مفقود شدن ۲ شکارچی دیگر در لاهیجان صحت ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سرهنگ محمدرضا جعفری خیرخواه در گفت‌و‌گو با تسنیم، با اشاره به جزئیات کشف جسد شکارچی مفقود شده در روستای کوشال لاهیجان اظهار داشت: جسد شکارچی مفقود شده در لاهیجان با شواهد اولیه اصابت گلوله در مزارع روستای کوشال کشف شد.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی گیلان با تاکید بر اینکه مفقود شدن این فرد شکارچی توسط مردم از شب گذشته به سامانه ۱۱۰ لاهیجان گزارش شده بود بیان کرد: عملیات جستجو برای یافتن این فرد از شب گذشته در منطقه کوشال آغاز و در نهایت ساعت ۱۰ صبح امروز جسد این شکارچی کشف شد.

جعفری‌ خیرخواه سن شکارچی مذکور را ۳۴ سال عنوان کرد و با اشاره به اینکه تحقیقات و بررسی‌های لازم جهت جزئیات این پرونده در حال انجام است افزود: جزئیات درباره اینکه این حادثه یک قتل بوده و یا به‌طور اشتباه گلوله تفنگ شکاری به این فرد اصابت کرده در حال پیگیری است.

وی با تکذیب خبر مفقود شدن ۳ شکارچی در این روستا خاطرنشان کرد: آنچه مسلم است تاکنون گزارشی مبنی بر مفقود شدن افراد دیگری در روستای کوشال لاهیجان گزارش نشده و تنها گزارش مفقودی در خصوص شکارچی پیدا شده است.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان گیلان تصریح کرد: تحقیقات و بررسی درباره جزئیات این پرونده توسط پلیس آگاهی و پزشکی‌قانونی استان گیلان درحال انجام است و اخبار مربوط به این پرونده متعاقباً اعلام می‌شود.

Share