«سرزمین مادری» از جمعه روی آنتن شبکه سه می‌رود

مجموعه تلویزیونی «سرزمین مادری» به کارگردانی «کمال تبریزی» از جمعه ۱۴ مهر روی آنتن می‌رود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا سریال «سرزمین مادری» به کارگردانی «کمال تبریزی» که پیش از این «سرزمین کهن» نام داشت؛ از روز جمعه ۱۴ مهر روی آنتن شبکه سه سیما می‌رود.

بنا بر این گزارش، پیش از این ۳ قسمت از این مجموعه که از پروژه‌های الف سیما محسوب شده و بازیگران چهره بسیاری در آن حضور دارند، به روی آنتن رفت که به دلیل برخی سوءتفاهم‌های پیش آمده تلویزیون از ادامه پخش آن جلوگیری کرد.

به گزارش فارس، سازندگان این اثر به منظور رفع سوء تفاهم و نشان دادن حسن نیت خود، بخش‌های مورد اعتراض را از مجموعه خارج کرده و بخش‌هایی از آن را هم دوباره دوبله کردند و بناست این اثر دوباره از ابتدا روی آنتن برود.

فاز اول این سریال که محصول شبکه سه سیما است در دهه ۳۰ می‌گذرد، فاز دوم در دهه ۴۰ و فاز سوم در دهه ۵۰. تغییر زمانی حدود ۲۰ سال از فاز یک تا سه باعث شده تا بعضی از شخصیت‌های سریال در فاز سه تغییر کنند. آرش مجیدی، سعید راد، پریوش نظریه، گلچهره سجادیه، حسین مهری و … از جمله این بازیگران هستند.

از دیگر بازیگران این سریال می‌توان به: نیکی کریمی، محمدرضا فروتن، حسن پورشیرازی، فرشته صدر عرفایی، جعفر دهقان، امیر آقایی، شبنم قلی خانی، الهام حمیدی، ثریا قاسمی، علی شادمان، پژمان بازغی، هنگامه قاضیانی، میترا حجار، پرویز پورحسینی، حسین محجوب، بیتا فرهی، هومن سیدی، مهرداد ضیایی، لیلا زارع، آشا محرابی، محسن تنابنده، جواد عزتی، رسول نقوی، شیوا بلوچی، متین حیدرنیا، امین رحیمی، درشن سینک، بهرام کمیجانی، فریبرز گرم رودی، آرش مجیدی، پریوش نظریه،‌مهران رجبی و… اشاره کرد.

Share