گریه کردن مسعود شجاعی پس از باخت به تیم اسراییلی +تصاویر

هافبک تیم ملی کشورمان و عضو باشگاه پانیونیوس یونان پس از شکست مقابل نماینده رژیم اشغالگر قدس بغضش ترکید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، به نقل از سایت خبری باشگاه پانیونیوس، مسعود شجاعی و احسان حاج‌صفی دو بازیکن ایرانی پانیونیوس از شخصیت های اصلی این روزهای پانیونیوس بودند. دلیل این امر مسئله‌ای بود که بازیکنان ایرانی نمی‌توانند مقابل تیم‌های رژیم اشغالگر قدس بازی کنند اما این دو بازیکن در یونان مقابل مکابی، نماینده رژیم صهیونیستی بازی کردند.

شجاعی، هافبک توانمند و طراح پس از شکست در این بازی نتوانست جلوی خودش را بگیرد و شروع به گریه کردن کرد. این گریه ناشی از فشاری بود که در وجودش احساس می‌کرد و در این بازی شکست خوردند و از راه یابی به مرحله بعد باز ماندند.

به محض این اتفاق همه بازیکنان پانیونیوس برای دلداری از هافبک ایرانی دورش جمع شدند و گریگوری، سرمربی تیم با در آغوش گرفتنش او را آرام کرد.

تیم پانیونیوس شب گذشته به همراه شجاعی و حاج صفی دو بازیکن ایرانی‌اش در بازی برگشت مقدماتی لیگ اروپا مقابل مکابی، نماینده رژیم اشغالگر قدس قرار گرفت که در این بازی با نتیجه یک بر صفر تن به شکست داد و از راه یابی به مرحله بعد باز ماند.

روزنامه گازتا اسپورت یونان تصاویری را از ورود بازیکنان پانیونیوس به ورزشگاه خانگی‌شان برای بازی با نماینده رژیم اشغالگر قدس منتشر کرد که مسعود شجاعی از سوی هواداران مورد استقبال پرشوری قرار گرفت و هواداران به محض پیاده شدن بازیکن ایرانی از اتوبوس او را به دوش گرفتند و به داخل ورزشگاه بردند.

این استقبال از ستاره ایرانی انتظارها را از او در این بازی بالا برده بود. شجاعی پس از این بازی بسیار ناراحت شد و گریه کرد چون نتوانسته بود پاسخ استقبال پرشور هواداران یونانی را بدهد.

Share