برگزاری چهلمین دوره استانی مسابقات قرآن کریم | انقلاب اسلامی مدیون رسانه است

علیزاده در مورد برگزاری چهلمین دوره استانی مسابقات قرآنی گفت: این مسابقات از ۱۷ مرداد ماه به مدت سه روز با حضور ۴۰۰ نفر در سالن اجتماعات مخابرات گیلان برگزار می‌شود.

اختصاصی پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا حجت الاسلام ستار علیزاده مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان در نشست خبری پیش از ظهر امروز که به مناسبت روز خبرنگار در سالن اجتماعات این اداره برگزار شد گفت: این جلسه برای مایه افتخار است چون در دو محوریت مسابقات قرآنی و تقدیر از اصحاب رسانه برگزار می‌گردد.

علیزاده با بیان اینکه روز خبرنگار روز شهید و شهادت است، تصریح کرد: شهید صارمی با نثار جان خود در حوزه اطلاع رسانی نشان داد که رسالت آگاهی بخشی به مردم جایگاهی والایی دارد.

وی با بیان اینکه حوزه تاثیرگذاری رسانه غیر قابل انکار است، گفت: نمی‌توان قدرت رسانه و میزان تاثیر گذاری آن را در جامعه نادیده بگیریم حتی تاثیرش از بمب اتم هم بیشتر است.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان گیلان خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی مدیون رسانه و اصحاب آن هستند چراکه با نقدهای سازنده نهال انقلاب را آبیاری کرده و قوت ببخشند.

علیزاده با بیان اینکه اصحاب رسانه را همکار خود می‌دانم، افزود: صدا و سیما مانند خانه من است و دوستان رسانه ای را همکار خود می‌دانم و این فقط در قالب حرف نبوده و بنده در مدت خدمت مدیریتم در مازندران آن را ثابت کردم.

وی با اشاره به اینکه حمایت از رسانه در واقع کمک به خودمان است، گفت: رسانه در امر قرآنی و توسعه فرهنگی دینی می‌تواند بازویی قوی برای استان باشد. گیلان در این حوزه بسیار توانمند است و باید به همگان این توانایی را نشان دهد و بهترین راه برای شناساندن ارتباط با رسانه ها است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه گیلان در مورد برگزاری چهلمین دوره استانی مسابقات قرآنی گفت: این مسابقات از ۱۷ مرداد ماه به مدت سه روز با حضور ۴۰۰ نفر در سالن اجتماعات مخابرات گیلان برگزار می‌شود.

وی مهمترین هدف برگزاری این مسابقات را توسعه فرهنگ قرآنی دانست و افزود: از دیگر اهداف آن استعدادیابی و ایجاد رقابت بین جوانان است.

این مسئول با اشاره به اینکه در حال حاضر ۴۰ موقوفه در حوزه قرآنی داریم گفت: باید در این حوزه بیشتر فعالیت کنیم تا موقوفات قرآنی بیشتر شود.

علیزاده در پایان گفت: از همه اصحاب قلم و رسانه انتظار داریم تا در نشر فرهنگ قرآنی مارا یاری کنند.

Share