۳۰ تیر هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور برگزار می شود

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور از برگزاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور در ۳۰ تیرماه سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، محمدحسین قربانی بابیان اینکه در ۳۰ تیرماه سال جاری هفتمین دوره انتخابات نظام پزشکی کشور برگزار می‌شود اظهار کرد: اهمیت انتخابات نظام پزشکی همچون سایر انتخابات‌ها است و هیئت نظارت در استان‌ها تشکیل‌شده و امیدواریم انتخابات با رعایت مر قانون برگزار شود.

رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات نظام پزشکی کشور به مشارکت حداکثر جامعه پزشکی کشور در انتخابات مذکور تأکید کرد و گفت: حضور جامعه پزشکی در انتخابات پیش رو بسیار حائز اهمیت است و این انتظار می‌رود که همه واجدین شرایط در این انتخابات حضور پیدا کنند.

نماینده مردم شهرستان آستانه‌اشرفیه در مجلس شورای اسلامی در تشریح انتخابات نظام پزشکی کشور اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع انتخابات شرایط ثبت‌نام و زمان انتخابات از طریق روزنامه‌های کثیرالانتشار و ابلاغیه‌هایی به رؤسای دانشگاه‌های علم پزشکی کشور ابلاغ شده است.

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه صلاحیت داوطلبان شرکت‌کننده در انتخابات باید به تأیید هیئت برسد بیان کرد: لیست نهایی کاندیداها پس از صلاحیت توسط هیئت نظارت برای برگزاری انتخابات در تمامی حوزه‌های انتخابیه کشور برگزار می‌شود.

قربانی با ابراز امیدواری از تشکیل نظام پزشکی توانمند در انتخابات پیش رو گفت: با توجه به ظرفیت و استعدادهایی که در کشور وجود دارد امیدواریم بتوانیم در دوره جدید نظام پزشکی خوب و مقتدر و توانمند را داشته باشیم.

انتخابات نظام پزشکی با توجه به اهمیت دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تاریخ مذکور موکول شده است.

Share