موشک دشمنان را در آسمان میزنیم | عوامل فتنه ۸۸ از دست پروردگان دشمنان طولی ما هستند

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم الانبیاء بابیان اینکه استکبار دشمن طولنی ماست و آشتی با آن خفت‌بار است گفت: عوامل فتنه ۸۸ از دست پروردگان دشمنان طولی ما هستند و هنوز ریشه دارند که اگر حضرت آقا دستور بدهند ریشه آن‌ها را می‌زنیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، امیر سرتیپ فرزاد اسماعیلی در مراسم هفتمین روز عروج مدافع امنیت، سرباز گمنام امام زمان (عج)، بسیجی شهید «حسن عشوری» در مسجد روستای ماچیان بخش کلاچای  شهرستان رودسر اظهار کرد: از دیدگاه رهبر معظم انقلاب اسلامی پایبندی به ارزش‌ها و مبانی انقلاب و اسلام معیار انقلابی بودن است.

وی بابیان اینکه اسلام نباید سپر ما باشد بلکه ما باید سپر انقلاب و اسلام شویم گفت: شهدا تلاش کردند حسینی شدند و ما امروز باید تلاش کنیم تا زینبی باشیم و راه شهدا را از این طریق ادامه بدیم و مردم به‌ویژه جوانان باید از انقلاب و اسلام صیانت و پاسداری کنند و همواره در مسیر انقلاب باشیم.

 فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء بابیان اینکه نیروهای نظامی همواره گوش‌به‌فرمان مقام معظم رهبری هستند گفت: استکبار دشمن طولی ماست و آشتی با آن خفت است و امروز ما موشک دشمنان را در  آسمان می‌زنیم.

وی تحمیل اراده ملت ما بر دشمن را از دیگر معیارهای انقلابی بودن خواند و افزود: محرم و صفر را شهدا و جانبازان ما زنده نگه داشتند و وظیفه ما در خط شهدا بودن است نه اینکه مقابل آن‌ها بایستیم.

اسماعیلی با تأکید بر پایبندی به استقلال کشور بیان کرد: از ۲۷ کشور اسلامی منطقه حداقل ۲۰ کشور انتقال قدرت در آن‌ها به دلیل وابستگی، موروثی است درحالی‌که در جمهوری اسلامی دموکراسی نخستین نماد استقلال کشور است.

 وی به هدف‌گیری آرمان‌های بلند انقلاب توسط دشمنان اشاره کرد و گفت: حضور اجتماعی و اقتدار اجتماعی برای افزایش قدرت نظام است و ما به اقتدار اجتماعی رسیدیم و امروز جمهوری اسلامی به درخت تنومندی تبدیل‌شده که باید از آن به‌خوبی صیانت کنیم.

 اسماعیلی با اذعان به اینکه از دفاع مقدس به اقتدار ملی رسیدیم افزود: دشمن از دانش هسته‌ای ما به وحشت افتاده درحالی‌که بسیاری از کشورها تکنولوژی را می‌خرند و مفتضح‌تر آنکه استفاده از آن را بلد نیستند.

 فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) به اقتدار نیروی نظامی ارتش، سپاه و بسیج اشاره کرد و گفت: ما قادریم نفس دشمن را شناسایی کنیم و اقتدار هوایی، زمینی، دریایی ما آن را ثابت کردند و هر چه داریم از شهدا داریم.

اسماعیلی با اشاره به اینکه باید به اقتدار فرهنگی و اقتصادی نیز برسیم اظهار کرد: حالا که دشمن از طریق جنگ سخت قادر به ما با نیست، خاک‌ریزهای خود را در اتاق‌خواب‌های خانه ما ببرد تا جوانان ما را از فرهنگ ایثار و شهادت دور کند.

وی  توجه به دسیسه‌های داخلی و اقتصاد درون‌زا را عامل استقلال کشور خواند و گفت: مردم به نمایندگان خود در مجلس و دولت رأی داده‌اند که به حرف آن‌ها گوش کنند و این همان  مردمی هستند که پشتوانه نظام در همه صحنه‌ها هستند.

فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیا (ص) بابیان اینکه نباید اجازه دهیم تا دشمن از طریق ماهواره و گوشی‌های هوشمند به فرهنگ ایثار و شهادت جامعه ما رسوخ کند تصریح کرد: چرا باید دشمن خاک‌ریز خود را در خانه‌های ما بزند که آثارش مخرب‌تر از جنگ سخت است ما نباید اجازه دهیم دشمن بدبینی و ناامیدی را در بین مردم رسوخ دهد که همان تهاجم خاموش و به قول فرمایش حضرت آقا شبیخون فرهنگی است.

وی با اشاره به هشدارهای رهبر معظم انقلاب اسلامی درباره سند ۲۰۳۰ بیان کرد: حضرت آقا نگران سند ۲۰۳۰ هستند و اگر به این نگرانی توجه نشده و سطحی‌نگری شود التزام آور خواهد شد چرا از شهدا و فرهنگ ایثار سند نسازیم.

اسماعیلی با اشاره به اینکه دشمن آرمان‌های انقلاب را هدف قرار داده افزود: ما دو دشمن داریم یکی ارزی مانند عرضی یزید در جنگ ۸ ساله و دیگری دشمن طولی مانند استکبار، صهیونیست و تکفیری تروریست که شبیه خون فرهنگی علیه جمهوری اسلامی ایران می‌کنند و آشتی با دشمن طولی خفت است که برخی در داخل به دنبال آن هستند.

وی با اشاره به حضور ۱۷ هزار شهید ترور در کشور تصریح کرد: استکبار از تکفیری‌ها حمایت می‌کند آن‌وقت نگران حقوق بشر در ایران است و مدام ما را تحریم می‌کند چون مخالف قدرت و توان دفاعی و موشکی ما هستند.

وی به پاسخ موشکی سپاه پاسداران به جنایات داعش در تهران اشاره کرد و گفت: آن‌ها می‌خواهند ما را بزنند و بروند و بر سر ما بلا فرود آوردند اما همه دیدند که موشک ذوالفقار سپاه پاسداران به پاسخ حرکت آن‌ها در حادثه تهران با آن‌ها چه کرد و بدانند که از این به بعد این پاسخ‌ها ادامه دارد.

 اسماعیلی امروز مگسی مثل داعش برای ما عددی نیست ولی چون دارند با نام اسلام به اسلام ضربه می‌زنند با آنها مقابله می‌کنیم افزود: نیروهای سپاه  و ارتش دست در دست هم داده و ثابت کردند که اگر  موشکی بفرستند در هوا می‌زنیم و بعد بر فرق سر استکبار فرود می‌آوریم تا استکبار سرنگون شود و آیندگان بدانند که این‌ها دشمنان طولی ما هستند که گرگ‌صفت‌اند.

وی تقوای دینی و سیاسی را معیار دیگر انقلابی بودن عنوان کرد و افزود: عوامل فتنه ۸۸ از دست پروردگان دشمنان طولی ما هستند و هنوز ریشه دارند که اگر حضرت آقا دستور بدهند ریشه آن‌ها را می‌زنیم.

 فرمانده قرارگاه پدافند هوایی خاتم‌الانبیاء بابیان اینکه شهدا اسطوره همه ما هستند  گفت: دشمن در جنگ نرم تلاش می‌کند که اسطوره‌ها را کمرنگ کنند و ما نباید اجازه دهیم این اتفاق بیفتد.

شهید حسن عشوری اهل شهرستان رودسر و از سربازان گمنام امام زمان (عج) بود که روز چهارشنبه ۲۴ خردادماه ۱۳۹۶ در درگیری با تروریست‌های تکفیری در چابهار استان سیستان و بلوچستان به درجه رفیع شهادت رسید.

Share