مطالبات سازمان فرهنگی ورزشی پرداخت شود|کسی پاسخگوی اعتراض بانوان فوتسالیست نیست

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت گفت:دو تیم فوتسال بانوان (می رشت سپیدرود)و شهرداری رشت به دلیل عدم دریافت مطالبات خود در شرایط نامناسب مالی قرار دارند و هیچکس پاسخگوی اعتراضات آنان نیست

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا فاطمه شیرزاد در جلسه کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهررشت ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات در ماه رحمت الهی بااشاره به روز جهانی قدس اذعان کرد: روز قدس روز بیداری مسلمانان جهان واتحاد مسلمین در برابر استکبار جهانی است و قدس یادگار تاریخی امام خمینی (ره)می باشد.

وی افزود: در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان همه مردم ایران اسلامی و بالاخص مردم ولایتمدار رشت در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و غزه در راهپیمایی روز قدش شرکت کرده و با این اقدام خود وحدت و همدلی خود را به رخ جهانیان می‎کشانند.

شیرزاد بابیان اینکه روز قدس روز مقابله مستضعفین با مستکبرین است گفت: طی چند روز اخیر بااقدام هوشمندانه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پیروی از منویات رهبر معظم انقلاب و با جانفشانیهای سربازان گمنام امام زمان (عج)گروهک تروریستی داعش خوار و ذلیل شد و ان شاالله فردا نیز باحضور پرشور در راهپیمایی روزجهانی قدس باردیگر جواب یاوه گویان راخواهیم داد و به زودی شاهد سرنگونی رژیم غاصب صهیونیست باشیم.

این مسئول بااشاره به برپایی محافل انس باقرآن‌کریم در ایام ماه مبارک‌رمضان در محلات رشت تصریح کرد: این اقدام گام موثری در راستای ترویج مباحث دینی وقرآنی است وامیداست در سال جاری از چنین برنامه هایی حمایتهای مادی ومعنوی بیشتری صورت بگیرد.

شیرزاد ادامه داد:خوشبختانه در شهر رشت اساتید برجسته قرآنی در عرصه های ملی و بین المللی حضور دارند و معتقدم با ایجاد دارالقرآن در رشت از ظرفیت آنان بیشتر بهره مند شویم.

وی با تاکید به توجه بیشتر به ورزش محلات خاطر نشان کرد: در ماه مبارک رمضان امسال شاهد اتفاقات خوبی در ورزش محلات رشت بودیم و مسابقات ورزشی فوتبال و… طی این ایام در محلات برگزار شد که مورد استقبال گسترده ای قرار گرفت.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر رشت خواستار توجه بیشتر به ورزش محلات شد وگفت: با ایجاد زمینهای ورزشی در محلات کم برخوردار از جمله محله معلولین رشت میتوانیم اوقات فراغت نوجوانان وجوانان را مدیریت کنیم.

وی با انتقاد از مصوبه اخیر شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت تصریح کرد: در گذشته مصوبه ای به منظور حمایت سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت از هیاتهای مذهبی رشت به تصویب رسیده بود که طی آن سازمان موظف بود در خصوص چاپ بنر با ابعاد مشخص با هیاتهای مذهبی رشت همکاری داشته باشد.
شیرزاد افزود: اخیرا شورای سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت نسبت به لغو این مصوبه اقدام کرده است و بنده تقاضا دارم تا دراین خصوص تجدید نظر شود.
شیرزاد با تاکید برحمایت همه جانبه از هیاتهای مذهبی رشت گفت: در شرایطی که هجمه ها و ولنگاریهای فرهنگی اسلام را مورد هدف قرار داده است حمایت از هیاتهای مذهبی باید بیشتر مورد توجه قرار بگیرد.

عضو کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهررشت با اشاره به عدم پرداخت مطالبات سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت گفت: مطالبات سازمان از شهرداری مرکز بسیار زیاد است و این موضوع موجب بروز مشکل برای بخشهای مختلف سازمان شده است.

فاطمه شیرزاد ادامه داد: تیم فوتسال بانوان( می رشت سپیدرود) و شهرداری رشت وضعیت مناسبی به لحاظ مالی ندارند و چکهای که در اختیار بازیکنان و تیم قرار گرفته است هنوز نقد نشده و کسی هم پاسخگوی اعتراضات آنان نیست.

وی افزود: بخش دیگر این مطالبات نیز متعلق به هنرمندان می باشدو بعلت اینکه مطالبات سازمان پرداخت نشده شرایط نامناسبی به لحاظ مالی وجود دارد.

شیرزاد بابیان اینکه بخش در امدزایی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری رشت باید فعال شود گفت:سازمان فرهنگی ورزشی می تواند با استفاده از زمینهای ورزشی متعلق به خودش و… درامد پایدار ایجاد کند و به مشکلات مالی تاحدودی سر و سامان بدهد.

Share