دلنوشته ای برای شهید مدافع امنیت حسن عشوری

حسن عشوری

آن چه در واقعیت قابل مشاهده بود یادگار ماندگار شهید مدافع امنیت شهید کربلایی حسن عشوری و سربازان گمنام امام زمان(عج ) و سربازان ولایت دیگر در نهادهای نظامی و انتظامی امنیت پایدار و حضور گردشگران از استان های مختلف کشور در قلب جنگل ها و مناطق بکر و دست نخورده بود.

در چند روز گذشته شایعه حضور نیروهای گروهک تروریستی-تکفیری داعش در جنگل ها و مناطق کوهستانی شهرستان های شرق استان گیلان در اذهان عمومی متاسفانه دست به دست می شد تا اینکه امروز توفیقی شد به مناطق کوهستانی و جنگلی بخش اطاقور سفری کوتاه داشته باشم آنچه که نگارنده در طول مسیر مشاهده کردم چیزی برخلاف شایعات اخیر بود!

بلی آن چه در واقعیت قابل مشاهده بود یادگار ماندگار شهید مدافع امنیت شهید کربلایی حسن عشوری و سربازان گمنام امام زمان (عج ) و سربازان ولایت دیگر در نهادهای نظامی و انتظامی امنیت پایدار و حضور گردشگران از استان های مختلف کشور در قلب جنگل ها و مناطق بکر و دست نخورده بود.
آری همیشه و همواره مقوله امنیت در جوامع بشری جزو دغدغه های مسئولان و مردم بوده و است و در این نقطه از جهان در خاک پاک جمهوری اسلامی ایران در منطقه پرآشوب و جنگ زده خاورمیانه به برکت تقدیم شهدایی مانند شهید والامقام مدافع امنیت سرباز گمنام امام زمان (عج ) شهید کربلایی حسن عشوری بیجارگاه در آرامش و امنیت کامل مردم در دورترین مناطق در حال کارهای روزمره و تفریحات خود هستند.

مصطفی پروانه فعال فرهنگی و رسانه ای استان گیلان- دانش آموخته کارشناسی ارشد جغرافیای سیاسی

پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا: انتشار مطالب خبری و یادداشت های دریافتی لزوما به معنای تایید محتوای آن نیست و صرفا جهت اطلاع کاربران از فضای رسانه‌ای منتشر می‌شود.

Share