در اجرای پروژه های اشتغالزا، همراه و همیار سرمایه گذاران هستیم

استاندار گیلان ظهر امروز در بازدید از یک واحد صنعتی آماده افتتاح در صومعه سرا گفت: در اجرای پروژه های اشتغالزا، همراه و همیار سرمایه گذاران هستیم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمدعلی نجفی در حاشیه بازدید از تنها کارخانه فعال تولید پاکت های چندلایه گفت: در سراسر کشور یک روحیه شاداب و پرنشاط جهت توسعه فناوری و رونق اقتصادی وجود دارد.

وی گفت: ما به عنوان نمایندگان دولت وظیفه داریم ضمن تشویق سرمایه گذاران، در حین راه اندازی و بهره برداری از پروژه های اشتغالزا، همراه و همیارشان باشیم.

نماینده عالی دولت در گیلان تلاش استان را در جهت رفع موانع تولید، ایجاد اشتغال و شکوفایی بیشتر اقتصاد استان دانست و افزود: دولت جدیتش را در خصوص رفع موانع تولید با اقدام و عمل نشان داده است.

وی سرمایه گذار این پروژه را به جدیت و پشتکار در تکمیل، تجهیز و توسعه فازهای بعدی تشویق کرد و گفت: به هیچ وجه مایوس نشوید، چراکه هرگونه فعالیت اقتصادی که اشتغالزا باشد یقینا مورد حمایت دولت است.

استاندار گیلان افزود: حمایت از سرمایه گذار مشی دولت و برآمده از تفکر و اندیشه دولتمردان دولت تدبیر و امید است و با تغییر مدیران اختلالی در این روند صورت نمی پذیرد.

گفتنی است فاز نخست کارخانه پدیده عرش نوین با هدف تولید و صادرات پاکت های چندلایه جهت استفاده آب میوه و انواع نوشیدنی با سرمایه گذاری ارزی ۸.۵ میلیون دلاری و ۱۵۰میلیارد ریالی در زمینی به مساحت ۲ هکتار و زیربنای ۱۲ هزار مترمربع در روستای دوگور صومعه سرا ساخته شده است.

با اجرای این طرح در فاز نخست برای ۱۰۰ نفر اشتغالزایی می شود.

Share