بدحجابی‌ گردشگران به اسم مردم آستارا تمام می‌شود | سواحل و دریا متعلق به همه است

آقایی با اذعان براینکه حجاب گردشگران مردی که وارد این شهرستان می‌شوند بسیار زننده‌تر از حجاب زنان بوده و شلوارک و پیراهن‌های کوتاه در شأن مردم این شهرستان نیستد، گفت: این بدحجابی‌ها و کج‌رفتاری‌ها به اسم مردم شهرستان آستارا تمام می‌شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس احمد آقایی امروز در بین الصلاتین نماز جمعه آستارا ضمن تبریک فرارسیدن هفته قوه قضاییه اظهار کرد: خانواده و نهادهای اجتماعی در کاهش بزهکاری‌ها و کج‌رفتاری‌ها تأثیرگذار هستند.

وی با بیان اینکه طلاق در جامعه اسلامی ایران در حال افزایش بوده و سالانه بالغ‌بر ۱۵ هزار نفر زن جوان در آستانه مطلقه شدن قرار دارند، تصریح کرد: افزایش روزافزون طلاق در جامعه به دلیل بی‌دقتی خانواده‌ها در امر تربیت و پرورش فرزندان است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اداره کل استان گیلان در خطاب به نهادهای اجتماعی که متولی اشتغال‌زایی و فقرزدایی هستند خاطرنشان کرد: اگر این نهادها که متولی ایجاد اشتغال و برطرف کردن فقر در جامعه هستند احساس مسئولیت نکنند هم در پیش خدا و هم در پیش مردم مسئول بوده و پاسخگو باشند.

آقایی با اشاره به اینکه شهرستان آستارا مسیر ارتباط استان گیلان، ایران، جمهوری آذربایجان، اردبیل و تهران بوده و این برای کشور از اهمیت بالایی برخوردار است، گفت: دو ویژگی دین‌داری و دانش در این شهرستان از دیرباز حاکم بود و صاحب‌نظران و بزرگان زیادی در شهرستان آستارا از زمان انقلاب تاکنون تربیت‌ شده‌اند.

وی با تأکید براینکه دشمن بر شهرستان آستارا تمرکز زیادی کرده است، افزود: سالانه حدود شش تا ۷ میلیون گردشگر با آداب و سلایق مختلف وارد این شهرستان می‌شوند که آمار و ارقام‌های موجود نشان از افزایش جرائم وارداتی در این شهرستان توسط گردشگران است.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری اداره کل استان گیلان با اذعان براینکه حجاب گردشگران مردی که وارد این شهرستان می‌شوند بسیار زننده‌تر از حجاب زنان بوده و شلوارک و پیراهن‌های کوتاه در شأن مردم این شهرستان نیستد، گفت: این بدحجابی‌ها و کج‌رفتاری‌ها به اسم مردم شهرستان آستارا تمام می‌شود.

آقایی با اشاره به اینکه انفال از جمله سواحل، دریاها و جنگل‌ها به همه مردم تعلق داشته و متعلق به غارتگران و گروه خاصی نیستند، بیان کرد: سواحل و دریاها یا در اختیار نهادهای دولتی هستند یا در اجاره نهادهای خصوصی که در آن اقدام به ویلاسازی می‌کنند.

Share