از آینده خود پس از جام جهانی خبردار نیستم | هواداران ایرانی عاشق فوتبال هستند

مربی تیم ملی ایران در خصوص آینده خود اظهار داشت: من خیلی وقت است که مربیگری می‌کنم و نمی‌دانم که پس از جام جهانی چه اتفاقی رخ خواهد داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از فارس، با صعود ایران به جام جهانی روسیه، کارلوس کی‌روش ضمن اینکه با صعود متوالی به این رقابت در فوتبال ملی کشورمان تاریخ سازی کرد با هدایت ۳ تیم ملی متفاوت به مرد اول جام جهانی‌ها بدل شد.

تاکنون ۳ مربی بوده‌اند که موفق شده ۴ بار متوالی به جام جهانی صعود کنند اما هیچ کدام با ۳ تیم متفاوت به این رقابت راه پیدا نکرده‌اند که کی‌روش از این نظر رکورددار است.

مربی پرتغالی با هدایت آفریقای جنوبی در ۲۰۰۲، پرتغال ۲۰۱۰ و ایران ۲۰۱۴ و ۲۰۱۸، ۴ بار در جام جهانی حضور داشته است.

وی در مصاحبه با دیلی میل اظهار داشت: من بسیار مفتخرم که این دستاورد را بدست آورده‌ام. مربیان دیگری توانسته‌اند که ۴ بار به جام جهانی بروند اما هیچکدام با تیم‌های متفاوت به این دستاورد نرسیده‌اند.

کی‌روش گفت: صعود کردن با تیم‌های متفاوت که فرهنگ‌ها و ذهنیت‌های مختلفی دارند کار خاصی است. هر کشور یک چالش مخصوص خود را داشته و به قدرت و ضعف خودش بستگی دارد.

مربی تیم ایران ادامه داد: هواداران ایرانی عاشق فوتبال بوده و هیجانشان بسیار خاص است.وقتی شما در خانه بازی می‌کنی ۱۰۰ هزار هوادار در ورزشگاه تو را تشویق می‌کند و زمانی که ما به جام جهانی رفتیم کل تهران تمام شب را خوشحالی کرد.

کی‌روش در خصوص آینده خود در ایران تصریح کرد: من خیلی وقت است که مربیگری می‌کنم و نمی‌دانم که پس از جام جهانی چه اتفاقی رخ خواهد داد. اگر این فوتبال مرا بخواهد به مربیگری ادامه می‌دهم. من فقط می‌خواهم خوشحال باشم.

Share