یک انزلیچی جان کودک ۷ ساله را نجات داد و تسلیم امواج دریا شد

مردی ۴۷ ساله از اهالی بومی منطقه که نظاره گر این ماجرا بوده، با شجاعت خود را به امواج خروشان دریا زده و پس از نجات جان پسر ۷ ساله، جان خود را فدای همنوعش کرده و تسلیم امواج دریا می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا  مردی۴۷ ساله در شهرستان بندرانزلی پس از نجات دادن جان کودک ۷ ساله، جان خود را فدای همنوعش کرد.

سرهنگ” محمدرضا جعفری خیرخواه” در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی در پی گزارش های مردمی مبنی وقوع دو مورد غرق شدگی در ساحل غازیان شهرستان بندرانزلی، بلافاصله جهت بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

معاون اجتماعی پلیس گیلان افزود: ماموران انتظامی با حضور در محل و تحقیقات از مردم دریافتند مردی۴۹ ساله اهل و ساکن قزوین که جهت نجات پسرش از غرق شدگی خود را به آب انداخته و غرق می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: مردی ۴۷ ساله از اهالی بومی منطقه که نظاره گر این ماجرا بوده، با شجاعت خود را به امواج خروشان دریا زده و پس از نجات جان پسر ۷ ساله، جان خود را فدای همنوعش کرده و تسلیم امواج دریا می شود.

وی با اشاره به فصل گرما و استفاده خانواده از سواحل دریا و مواهب طبیعی، از شهروندان و مسافران خواست، تا شروع طرح های سالمسازی دریا، از شنا کردن در مناطق غیر ایمن خود داری کنند.

گفتنی است، پس از هماهنگی های لازم اجساد افراد مغروقی جهت سیر مراحل قانونی به سردخانه منتقل شدند.

Share