پیام مشترک نماینده ولی فقیه در گیلان و استاندار به مناسبت روز جهانی قدس

در این پیام آمده است: بی تردید برای آزادی قدس شریف ؛ راهی جز وحدت جهان اسلام ، دفاع از خط مقاومت و مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی وجود ندارد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه و امام جمعه رشت و محمدعلی نجفی استاندار گیلان به مناسبت روز جهانی قدس پیام مشترکی صادر کردند.

متن پیام بدین شرح است:

آخرین روزهای ماه پرفضیلت رمضان فرا رسیده  و یاد و خاطره ی ابتکار هوشمندانه و تدبیر شگرف بنیانگذار فقید نظام مقدس جمهوری اسلامی  ایران حضرت امام  خمینی (ره) در نامگذاری آخرین جمعه ی این ماه به نام روز قدس را زنده می کند تا پس از ۳۸ سال از این رویداد، کماکان مردم انقلابی و روزه دار در اقصی نقاط جهان، همبستگی خود را در حمایت از حقوق قانونی مردم فلسطین به منصه ی ظهور برساند.

بی تردید روز قدس به عنوان نمادی از مظلومیت،ظلم ستیزی، استقامت و مقاومت در دنیا شناخته شده و در این روز مردم با اعلان برائت و بیزاری از مستکبران عالم، آرمان قدس شریف را پاس داشته و اعمال مذبوحانه، جنایات ددمنشانه و اقدامات تفرقه افکنانه رژیم جعلی، غاصب و نامشروع صهیونیستی را  به عنوان  پایگاه استکبار در منطقه فریاد می زنند.

همچنین تظاهرات امسال روز قدس با شلیک موشک های پرصلابت ایران اسلامی به مقر فرماندهی، مراکز تجمع و پشتیبانی تروریست های تکفیری در دیرالزور سوریه همزمان شد که علاوه بر وارد کردن ضربه های گروه های تروریستی توانست قدرت بازدارندگی و صلابت کشورمان را نشان دهد.

بی تردید برای آزادی قدس شریف ؛ راهی جز وحدت جهان اسلام ، دفاع از خط مقاومت و مبارزه با گروه های تکفیری و تروریستی وجود ندارد.

اینجانبان ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات از درگاه قادرمتعال،از مردم آگاه و ولایتمدارگیلان، دعوت می‌نمائیم با حضور گسترده، پرشور و حماسی خود در راهپیمایی روز جهانی قدس، ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام خمینی (ره) و پیروی از منویات رهبرمعظم انقلاب، وحدت و همدلی امت اسلامی را به نمایش بگذارند و امیدواریم این حضور و حمایت زمینه ای برای آزادسازی قدس شریف و رهایی ملت مظلوم فلسطین از ظلم و ستم رژیم اشغالگر اسرائیل در آینده ای نزدیک شود.

Share