نتایج گزینش قبول‌شدگان آزمون استخدام پیمانی سال ۹۵ آموزش و پرورش اعلام شد

وزارت آموزش و پرورش با صدور اطلاعیه ای نتایج بررسی صلاحیت های عمومی (گزینش) و فرایند جذب پذیرفته شدگان نهایی آزمون استخدام پیمانی سال ۱۳۹۵ آموزش و پرورش را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا در اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش که روز چهارشنبه انتشار یافت از داوطلبانی که به عنوان معرفی شده یک برابر ظرفیت آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در سومین آزمون متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور آبان ‌ماه ۱۳۹۵ قرار گرفته اند اما صلاحیت عمومی آنها از طرف هسته های گزینش آموزش و پرورش تایید نشده است، خواسته شده تا حداکثر تا یک ماه بعد از تاریخ انتشار اسامی در این اطلاعیه (۳۱خرداد تا ۳۱ تیرماه) برای تکمیل فرم درخواست تجدید نظر، به هسته گزینش آموزش و پرورش استان محل پذیرش خود مراجعه کنند.
برمبنای ضوابط و مقررات مربوط ، دریافت و رسیدگی به اعتراض داوطلبان پس از اتمام اعلام شده، به هیچ عنوان امکان‌پذیر نخواهد بود.
مراجعه نکردن پذیرفته شدگان در مهلت مقرر برای پیگیری امور مربوط به انجام آزمایشات پزشکی و ثبت نام و شرکت در دوره ‌یک‌ساله مهارت آموزی دانشگاه‌های وابسته به آموزش وپرورش، به منزله انصراف از استخدام در آموزش و پرورش تلقی شده و مسئولیت آن، صرفاً به عهده پذیرفته شده خواهد بود.
پذیرفته شدگان برای دسترسی به جدول زمان‌بندی ثبت نام و فرایند شرکت در دوره یک‌ساله مهارت آموزی و جذب و اشتغال در مناطق آموزشی می توانند به پایگاه‌های اطلاع رسانی دانشگاه فرهنگیان www.cfu.ac.ir و تربیت دبیر شهید رجایی www.srttu.edu مراجعه کنند.
طبق جدول زمان بندی شده در اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش، ثبت نام پذیرفته شدگان در دوره مهارت آموزی یک‌ساله در دانشگاه فرهنگیان در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ تیرماه و در دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی ۱۷ تا ۲۲ تیرماه امسال انجام خواهد پذیرفت.
تأییدشدگان نهایی این آزمون استخدامی مکلفند برای تکمیل پرونده استخدامی سه مرحله شامل انجام آزمایشات پاراکلینیکی و تکمیل پرونده استخدامی، دوره یکساله مهارت آموزی و نحوه جذب و بکارگیری در وزارت آموزش و پرورش را در دانشگاه فرهنگیان و دانشگاه تربیت دبیرشهید رجایی طبق جدول زمان بندی شده طی کنند.
آزمون استخدامی ۱۰ هزار آموزگار برای آموزش و پرورش در قالب سومین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی، آبان ماه سال ۹۵ از سوی سازمان سنجش کشور برگزار شد و پذیرفته شدگان پس از طی مراحل استخدامی، موفقیت در دوره آموزش یک‌ساله و آزمون جامع، از تاریخ یکم مهرماه ۹۷ مجوز تمدید استخدام پیمانی دریافت خواهند کرد.

Share