سومین مدرسه طبیعت در گیلان افتتاح شد

با حضور دکتر درویش مدیر کل دفتر مشارکت های مردمی سازمان محیط زیست سومین مدرسه طبیعت استان در روستای طارمسر کوچصفهان افتتاح شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، با حضور دکتر درویش مدیر کل دفتر مشارکت های مردمی سازمان، دکتر وهابزاده، بخشدار و شورای اسلامی، جمعی از علاقه مندان طبیعت و همکاران اداره آموزش حفاظت محیط زیست گیلان سومین مدرسه طبیعت استان در روستای طارمسر کوچصفهان افتتاح شد.
در این مراسم دکتر درویش برلزوم توسعه اینگونه مدارس بعنوان مشاغل سبز و با سرمایه گذاری بخش خصوصی تاکید نمود و از مسئولین خواستدر رفع موانع اینگونه مشاغل  همکاری نمایند ؛چرا که برای تولید یک میلییون شغل میبایست ۷۷۰ هزار میلیارد تومان هزینه شود.

لازم بذکر است که در این مدارس کودکان ۳ تا ۱۲ سال پذیرفته میشوند که جمعیتی بالغ بر ۸۶۰۰۰۰۰ نفر کودک در کشور در این سنین قرار دارند.

در این مراسم دکتر وهابزاده نیز در سخنانی از افتتاح چنین مدارسی در گیلان ابراز خرسندی نمود و استان گیلان را در این بین جز استان های پیشرو دانست.

در پایان بخشدار کوچصفهان نیز اعلام آمادگی خود را از هر گونه کمک جهت توسعه و بهره وری بیشتر مدرسه طبیعت چی چی نی ابراز داشتند.

Share