اعلام اولویت‌های جدید حج تمتع برای استان گیلان

با اعلام اولویت‌های جدید حج تمتع، متقاضیانی که تا ۳۰ آبان ماه ۸۵ ودیعه گذاری نموده اند و کسانی که به هر دلیلی تاکنون نتوانسته‌اند در کاروان های حج تمتع ثبت‌نام کنند، می‌توانند از شنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا مدیر حج و زیارت استان گیلان گفت: با اعلام اولویت‌های جدید حج تمتع، متقاضیانی که تا ۳۰ آبان ماه ۸۵ ودیعه گذاری نموده اند و کسانی که به هر دلیلی تاکنون نتوانسته‌اند در کاروان های حج تمتع ثبت‌نام کنند، می‌توانند از شنبه مورخ ۳۰ اردیبهشت برای ثبت‌نام اقدام نمایند.

حسن فعال اظهار داشت: تمام دارندگان اسناد ودیعه گذاری حج تمتع تا ۳۰ آبان ماه ۸۵ می‌توانند با مراجعه به سامانه رزرو حج تمتع (https://haj96.haj.ir) و یا به دفاتر زیارتی محل ثبت‌نام کاروان‌ها نسبت به ثبت‌نام در کاروان‌ها برای تکمیل ظرفیت باقیمانده، ثبت‌نام اقدام نمایند.

مدیر حج زیارت استان خاطر نشان کرد: طبق توافق به‌عمل‌آمده با سازمان حج و زیارت، امسال ۷۹۵ زائر از استان در قالب ۶ کاروان به حج تمتع اعزام خواهند شد.

 فعال در انتها با اشاره به اینکه زائرین حج تمتع باید در سال جاری مبلغی بین ۱۱ میلیون ۵۷۵ هزار و ۷۰۰ تومان و ۱۳ میلیون و ۵ هزار تومان جهت هزینه سفر پرداخت کنند بیان داشت: با رایزنی‌های صورت گرفته از سوی بعثه مقام معظم رهبری و سازمان حج و زیارت با بانک ملی مقرر شد ۱ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان از سرجمع هزینه زائران دارای ودیعه کسر گردد.

Share