گلایه فرماندار ماسال از بداخلاقی برخی از مسئولین و سایت های خبری

فرماندار ماسال با انتقاد از برخی بداخلاقی ها و بی انصافی ها از برخی از مسئولین و سایت های خبری گلایه کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، محمود قاسم ن‍ژاد صبح امروز در جلسه شورای اداری شهرستان ماسال، با بیان اینکه انتخابات در نظام جمهوری اسلامی نشانه ی مردم سالاری دینی است، افزود؛ مردم شریف گیلان و بالاخص مردم همیشه در صحنه ی شهرستان ماسال همچون گذشته می بایست با مشارکت پر شور و حداکثری در انتخابات نشان دهند که نظام جمهوری اسلامی همواره برخاسته از آراء مردم است و این امر می تواند همیشه بعنوان نقطه ی قوتی برای پیشرفت و یکپارچگی دولت و مردم در تمامی عرصه ها ی اجتماعی، سیاسی و اقتصادی در سیاست های داخلی و خارجی قلمداد شود.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: با کمی تأمل در وضعیت کنونی کشور به لحاظ برقراری امنیت و مقایسه‌ی آن با شرایط منطقه ی خاورمیانه و کشور های همسایه که همواره در حال نا امنی و تنش به سر می برند، پی خواهیم برد که مشارکت حداکثری می تواند امنیت کامل را برای کشورمان به ارمغان بیاورد لذا در همین راستا برهمه ما واجب است جهت تحقق فرهنگ مردم سالاری دینی در انتخابات مشارکت نماییم.

رئیس ستاد اجرایی انتخابات شهرستان ماسال با تاکید بر همکاری همه ادارات در روند اجرایی و برگزاری انتخابات مطابق با قانون انتخابات، اظهار داشت: فعالیت برعلیه یا به نفع هر کدام از کاندیداها با استفاده از امکانات اداری و در ساعات اداری، خلاف قانون و شرع محسوب می شود.

فرماندار ماسال با اشاره به لزوم آماده سازی جامعه برای مشارکت حداکثری و ایجاد انگیزه جهت شرکت در انتخابات از سوی همه ادارات به وی‍ژه نهادهای آموزشی از شهرداران خواست: در جهت عدم تخریب فضاهای عمومی، نسبت به اختصاص فضاهای ویژه جهت انجام تبلیغات محیطی کاندیداها در اسرع وقت اقدام نمایند.

قاسم نژاد در ادامه با بیان اینکه اخیرا با توجه به برگزاری انتخابات و رقابت های سیاسی، شاهد واکنش های مختلفی از سوی اشخاص حقیقی و حقوقی هستیم که اشکالی هم ندارد، افزود: اما متاسفانه در چند وقت اخیر شاهد بداخلاقی هایی در این زمینه بوده ایم.

رئیس شورای اداری ماسال ذکر این مطلب که اراده ای برای کارکردن وجود ندارد را از سوی یکی از مقام های مسئول را امری خلاف واقع ارزیابی کرد و اظهار داشت: آقایان افتتاح پروژه های گازرسانی به بیش از ۴۰ روستا و آبرسانی و آسفالت راه های روستایی را که به دست خودشان قیچی زده شده فراموش کرده اند. آسفالت ییلاقات ماسال بی سابقه بوده، لااقل پیگیری های خودتان را زیر سؤال نبرید، چند سال ما منتظر بهبود شرایط آسفالت خیابان ها و کوچه های شهرها بوده ایم؟ اختصاص قیر رایگان به شهرداریها بی سابقه بوده است، اینها از خدمات نظام است، بی انصافی نکنید.

فرماندار ماسال افزود: در تریبون های رسمی از نخبگان کشور از جمله دکتر نوبخت رئیس محترم سازمان برنامه و بودجه و استاندار محترم که در طول این چند سال با آرامش و تعامل استان را اداره کرده بدگویی و تخریب می کنید، شما چگونه می خواهید انتظارات مردم خود را در این بداخلاقی پاسخگو باشید؟ آیا ارزش داردبه هر قیمتی بخواهید با تخریب دیگران حزب و گروه خود را بر مسند قدرت بنشانید.

وی ادامه داد: آیا این مطابق با اسلام و اخلاقیات است که در تریبون های رسمی اعلام کنیم که فلان شخص از مردم پول می گیرند؟ آیا همه مسئولین دزد و معطل هستند و فقط آقایان در حال کارکردن هستند؟

فرماندار ماسال با بیان اینکه وقتی ما خودمان را دیندار و دینمدار معرفی می کنیم، باید در عمل، آن را در نظر بگیریم، گفت: آیا آبروی دیگران نزد شما که مدعی اخلاق مداری هستید مطرح نیست؟

وی در ادامه افزود: من در طول این ۳ سال هرگز به بیان چنین مطالبی در تریبون رسمی نپرداخته ام و در طول ۲۷ سال سابقه خدمتم هرگز کسی انگ چنین مطالبی را به من نزده است. آیا در صورت پی گیری قضایی، شما می توانید ادله و مستندات ارائه کنید؟ شما می توانید در پیشگاه خداوند متعال پاسخگو باشید.

قاسم نژاد همچنین با انتقاد از برخی از پایگاه های خبری که از انعکاس اخبار گزارش اقدامات دولت و حتی تصاویر مدیران دولتی ابا دارند، افزود: چگونه است که گزارش اقدامات دولت از زبان بنده به عنوان نماینده دولت مستقر از نگاه اینگونه سایت ها  به عنوان تخلف محسوب می شود، اما برخی از افرادی را که در فرایند برگزاری و نظارت بر انتخابات سمت دارند در ستادهای تبلیغاتی کاندیداها در شهرستان حضور پیدا می کنند و بدون هیچ گونه انتقادی، تصاویر این افراد از سوی این سایت ها نشان داده می شود.

وی با بیان اینکه دوست داریم فضای تعامل در شهرستان در بین مسئولین تداوم داشته باشد، اظهار داشت: به دور از انصاف و اخلاق است که به هر قیمتی سعی کنیم مسئولان را زیر سؤال ببریم.

Share