واگذاری سایت کارواش و چهار غرفه پایانه جنوب | ساخت ایستگاه های جدید اتوبوس

 رئیس سازمان مدیریت حمل ونقل بار و مسافر شهرداری رشت از واگذاری چهار غرفه و یک سایت کارواش در پایانه جنوب خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا آرش امیرلو با اشاره به واگذاری ۴ باب غرفه تجاری و ۱ سایت کارواش اظهار داشت: آگهی مزایده واگذاری ۴ باب غرفه تجاری و ۱ سایت کارواش منتشر شده است.
وی افزود: متقاضیان حقیقی و حقوقی می توانند تا پایان وقت اداری روز شنبه ۳۰ اردیبهشت با در دست داشتن مدارک مورد نیاز که در آگهی ذکر شده است، برای دریافت اسناد فراخوان به سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری مراجعه نمایند.

امیرلو در ادامه بهسازی ایستگاه‌های اتوبوس را ضروری دانست و گفت: ایستگاه های اتوبوس به هیچ وجه درخور شان شهروندان نیست و از نظر دید بصری و سیمای شهری نیز از کیفیت مطلوبی برخوردار نمی باشد.
وی به ساخت ۱۱۴ ایستگاه اتوبوس از طریق جذب سرمایه گذار اشاره کرد و گفت: بسته های سرمایه گذاری جهت ساخت ۱۰۴ ایستگاه اتوبوس بعلاوه ۱۰ ایستگاه ویژه تدوین شده و در کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت نیز مصوب شده است که پس از تصویب ان در صحن علنی شورای شهر و انتشار فراخوان جذب سرمایه گذار و طی مراحل قانونی احداث خواهند شد.
رئیس سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر شهرداری رشت در ادامه به مشکلات تاکسیداران اشاره کرد و گفت: باید برای احقاق حقوق تاکسیرانان به دنبال راهکار مناسب باشیم؛ مشکلات مربوط به مسافربرهای شخصی هنوز پابرجاست و رانندگان برای امرار معاش با چالش های جدی مواجه هستند.
وی به برنامه های آینده شهرداری و سازمان حمل و نقل و بار مسافر برای هوشمندسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شهری اشاره کرد و افزود: با نصب دوربین های ثبت تخلف در تمامی نقاط سطح شهر امیدورایم تا حدودی این مشکلات را کاهش دهیم.
امیرلو با تاکید بر اینکه شهروندان بهتر است برای سفرهای درون شهری و امنیت بیشتر از تاکسی استفاده کنند افزود: تاکسیداران برای دریافت پروانه فعالیت در راستای رضایت و تامین امنیت شهروندان، مراحل زیادی را سپری کرده اند تا برای مسافران اطمینان و امنیت را به ارمغان اورند.

Share