ممانعت صدا و سیمای گیلان از پخش همایش بزرگ جهانگیری در رشت

صداوسیما که انصراف جهانگیری را دلیل عدم پوشش برنامه آقای جهانگیری می داند باید بگوید به چه دلیل برنامه آقای قالیباف را با وجود اینکه وی نیز در رشت استعفاء داده بود منتشر کرده بود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابانی روحانی در گیلان، سید احمد حسینی با تشکر از مردم گیلان بابت حضور باشکوه در مراسم امروز سالن تختی رشت بیان داشت: متاسفانه هرچه به جلوتر می رویم جهت گیری ها و تخریب های انتخاباتی علیه آقای روحانی و جهانگیری بیشتر می شود.
وی افزود: متاسفانه صداوسیمای گیلان برخلاف قانون از پخش مراسم اسحاق جهانگیری در تلویزیون خودداری کرده است و وقتی من در تماس با رئیس صداوسیمای استان علت آن را پرسیدم دلیل آن را انصراف آقای جهانگیری و تصمیم شورای سیاست گذاری عنوان کردند. این در حالی است که آقای جهانگیری هنوز استعفای رسمی خود را از مقام کاندیداتوری به ستاد انتخابات کشور ارائه نکرده بود .
سید احمد حسینی ادامه داد: صداوسیما که انصراف جهانگیری را دلیل عدم پوشش برنامه آقای جهانگیری می داند باید بگوید به چه دلیل برنامه آقای قالیباف را با وجود اینکه وی نیز در رشت استعفاء داده بود منتشر کرده بود. اگر ملاک قانون است پس برنامه آقای جهانگیری نیز باید پخش شود.
حسینی با اشاره به جهت گیری های صداوسیما بیان داشت: متاسفانه روند جهت گیری های صداوسیما آن چنان زیاد است که وضعیت تاسف باری را نشان می دهد و بدون شک در آینده باید ستاد انتخاباتی روحانی طوماری از این جهت گیری ها را منتشر کند. وی در انتها خاطرنشان کرد: حضور مردم پای صندوق های رای و مشارکت سیاسی بالای آن ها جوابی است که مردم در برابر تخریب ها و جهت گیری ها ارائه خواهند کرد، اکنون مردم خود یک رسانه محسوب می شوند و در باره این نوع عملکرد قضاوت خواهند کرد.

Share