معرفی ۶ جوان برای حضور در لیست اصلاح‌طلبان شورای شهر رشت+اسامی

مانی زرشکی دبیر شورای جوانان اصلاح‌‌طلب استان گیلان اسامی ۶ داوطلب جوان پنجمین دوره انتخابات شورای شهر با گرایش اصلاح طلبی با هدف حضور در لیست ۱۱ نفره شورای شهر رشت را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا، مانی زرشکی با ذکر این‌نکته که افراد مد نظر به شورای اصلاح طلبان استان پیشنهاد شده‌اند توضیح داد: بر اساس اینکه عنوان شده بود سهمیه جوانان اصلاح‌طلب در لیست شورای شهر رشت ۳۰ درصد است و با توجه به این که لیست اصلاح‌طلبان در این شهر ۱۱ نفره است سهم جوانان را سه تن در نظر گرفتیم.

دبیر شورای جوانان اصلاح‌طلب اضافه کرد: به همین دلیل در لیست پیشنهادی ما به شورای اصلاح‌طلبان گیلان دوبرابر سهمیه،کاندیدا پیشنهاد دادیم که آنان امکان انتخاب از بین معرفی شده‌ها را داشته باشند.

زرشکی تاکید کرد: اعضای شورای جوانان اصلاح‌طلب مطلع هستند که پیشنهاداتشان الزام‌آوار نیست اما تلاش کردند با رعایت سازوکارهای قانونی مد نظر شورای عالی اصلاح طلبان، لزوم حضور جوانان در لیست نهایی شورای شهر رشت را یادآور شوند و نظر مشورتی خود را اعلام کنند.

براساس اعلام زرشکی این ۶ فعال سیاسی، اجتماعی و ورزشی اصلاح‌طلب بعد از بررسی رزومه با لحاظ کردن پارامترهای در نظر گرفته شده براساس حروف الفبا آقایان عبدالرضا ابراهیمی، بهراد ذاکری، فرهام زاهد، خانم ژیلا طبسی و آقایان مجتبی میرزایی و مهرداد ورزلدوست هستند.

به گفته‌ی این فعال سیاسی اصلاح‌طلب، شورای جوانان اصلاح‌طلب استان گیلان بعد از پر کردن فرم درخواست حضور تعدادی از کاندیداهای جوان برای حضور در لیست اصلاح‌طلبان و بعد از امضای میثاق‌نامه از سوی آنها با دوازده کاندیدا جلساتی برگزار کرد که ماحصل آن لیست پیشنهادی مورد اشاره بود.

زرشکی توضیح داد: رزومه‌ی افراد پیشنهاد شده براساس معیارهای کاملا روشن تعیین شده  از سوی شورای عالی اصلاح‌طلبان در تهران بررسی شد.

Share