ستاد انتخاباتی تشکیل نمی‌دهم | دلایل حضورم را می‌گویم

جهانگیری در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه‌تان برای ستاد مستقل از آقای روحانی چیست گفت: ستاد مستقل دارم ولی تشکیل ستاد نمی‌دهم.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا اسحاق جهانگیری یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری دقایق پیش در ساختمان صدای جمهوری اسلامی ایران در نخستین برنامه ضبطی خود برای مخاطبان رادیو ایران حضور پیدا کرد.

جهانگیری در بدو ورود به ساختمان صدای جمهوری اسلامی ایران گفت : در این برنامه تلاش دارم بیشتر درباره زندگینامه و سوابق خود صحبت کنم.

او در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه برنامه‌تان برای ستاد مستقل از آقای روحانی چیست گفت: ستاد مستقل دارم ولی تشکیل ستاد نمی‌دهم.

کاندیدای دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: صدا و سیما کار ستاد را انجام می‌دهد و من از همین برنامه های تلویزیون استفاده می‌کنم.

جهانگیری در پاسخ به سوال دیگر بیان داشت: برنامه امروز من در ساختمان صدا معارفه خودم هست و ممکن است به دلایل آمدنم هم اشاره کنم.

بر اساس قرعه کشی صورت گرفته برای حضور نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در برنامه های تبلیغی در رسانه ملی، امروز همچنین مصطفی هاشمی طبا در دو برنامه رادیویی و تلویزیونی حضور پیدا کرد و همچنین قرار است حسن روحانی نیز با حضور در رسانه ملی در اولین برنامه تبلیغاتی خود حضور داشته باشد.

Share