در ۲۰ سال گذشته اقدام مناسبی برای زیباسازی شهر رشت صورت نگرفته است

شهردار رشت گفت: متاسفانه در ۲۰ سال گذشته در شهر رشت اقدامی در خور شان برای زیباسازی شهر رشت صورت نگرفته است

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا چهار آبنما در میادین دیانتی، رسالت، سرچشمه و خیابان شهیدان عاطفی توسط شهردار رشت و با حضور جمعی از مدیران شهری و استقبال خوب مردم منطقه سه افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۳ دکتر محمد علی ثابت قدم شهردارشهر رشت در مراسم افتتاحیه همزمان چهار آبنمای شهر رشت گفت: ما امیدواریم بتوانیم با ایجاد چنین فضاهای مکث علاوه بر زیباسازی شهر به سمت ایجاد آرامش روانی در شهر گام برداریم.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده جهت زیبا سازی شهر اظهار کرد: متاسفانه در ۲۰ سال گذشته در شهر رشت اقدامی در خور شان برای زیباسازی شهر رشت صورت نگرفته است خوشحالیم که در این مدت توانستیم گامهایی را در راستای زیبا سازی شهر رشت برداریم و افتتاح آبنمای موزیکال بوستان ملت که در چند شب گذشته شاهد آن بودیم گامی در راستای ایجاد نشاط و فضای آرامش بخش برای خانواده های شهر رشت بوده است.

دکتر ثابت قدم خاطرنشان کرد: ما امیدواریم تا زمانی که فرصت خدمتگزاری برای مردم را داریم بتوانیم پروژه های عمرانی فاخری را به مردم این شهر هدیه کنیم .

طیبه بینا شهردار منطقه سه شهرداری رشت نیز ضمن خیر مقدم به حاضرین در این مراسم اظهار کرد: خدمت به مردم عبادت محسوب می شود و شهرداری بعنوان نهادی خدمتگزار در جهت رفع مشکلات خدماتی شهروندان مشغول به فعالیت است.

وی افزود: با حضور شهرداری شجاع از خود گذشته و توانمند شاهد اتفاقات بسیار خوبی در شهر رشت هستیم و شهر به تکاپو افتاده است.

بینا اظهار کرد: افتتاح بزرگترین آبنمای موزیکال شهر رشت یکی از تلاشهای مجموعه مدیریت شهری در راستای زیبا سازی شهر بوده است.

وی ادامه داد: با اجرای فاز دوم آبنمای موزیکال این آبنما به بزرگترین آبنمای خاورمیانه تبدیل می شود.

شهردار منطقه سه شهرداری رشت با اشاره به افتتاح همزمان چهار آبنما در میادین مختلف منطقه سه متذکر شد: برای ساخت و اجرای این چهار پروژه ۴۰۰ میلیون تومان هزینه شده است.

وی ادامه داد: آبنما بلوار عاطفی بنام المان طبیعت در مساحت ۳۰ متر مربع با محوطه سازی ۶۵ متر مربع و برق مصرفی ۱۶ امپر و یک پمپ کفکش ، ۲۵ نازل و همچنین ابنمای میدان روبروی مدرسه گیلانی بنام المان سنگ مکعبی با ۳۵ نازل و ۳۶ متر مربع مساحت و برق مصرفی ۲۵ آمپر و ۲ پمپ کفکش امروز شاهد افتتاح آن هستیم.

بینا اضافه کرد: آبنما دیانتی بنام المان گل لاله با ۲۵ نازل یک پمپ کفکش ،۳۶ متر مربع آبنما و برق مصرفی ۱۶ آمپر و آبنمای خطیبی چهار طبقه بنام دلفین با داشتن ۷۰ نازل و پنج پمپ برق مصرفی ۴۰ آمپر و ۱۰۰ متر مربع مساحت آبنما و ۱۵۰ متر مربع فضای سبز امروز امشب افتتاح شده است.

شهردار منطقه ۳ شهر رشت ابراز امیدواری کرد: ما برای زیبا سازی منطقه سه شهر رشت برنامه های زیادی را در دست اجرا داریم و امیدواریم با حمایت و کمک شما مردم شهر رشت را به شهری در خور نام و آوازه آن تبدیل کنیم.

Share