حریق گسترده در پاساژ مهستان خیابان کارگر جنوبی تهران

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران از وقوع حریق در تقاطع خیابان کارگر و لبافی نژاد خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از ایسنا، سید جلال ملکی در این باره گفت: دقایقی پیش وقوع حریق در یکی از ساختمان‌های واقع در خیابان کارگر جنوبی تقاطع خیابان لبافی نژاد به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که به دنبال آن ستاد فرماندهی، آتش نشانان را به محل حادثه اعزام کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر عملیات اطفای حریق در این ساختمان ادامه دارد، گفت: آتش نشانان در حال اطفای حریق هستند و جزئیات بیشتر از این حادثه اعلام خواهد شد.

انسداد خیابان کارگر در پی حریق پاساژ مهستان

مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ از انسداد بخش هایی از خیابان کارگر جنوبی در پی حریق در پاساژ مهستان خبر داد.

پلیس راهور پایتخت اعلام کرد که به دنبال وقوع حریق در پاساژ مهستان واقع در تقاطع خیابان کارگر و لبافی نژاد عوامل راهور و آتش نشانی در محل حضور داشته و عملیات اطفای حریق در حال انجام است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ اضافه کرد: در همین راستا و به منظور افزایش سرعت امدادرسانی و اطفای حریق، مسیر شمال به جنوب خیابان کارگر از میدان انقلاب و جنوب به شمال این خیایان از تقاطع جمهوری موقتا مسدود شده و تردد خودروها از مسیرهای جایگزین انجام می‌شود.

پلیس راهور از شهروندان خواست که از تجمع در این محل خودداری کنند.

اطفای حریق در پاساژ مهستان

سیدجلال ملکی در گفت‌وگو با ایسنا، دراین‌باره گفت: پس از اعلام وقوع حریق در پاساژ مهستان، بلافاصله چندین ایستگاه آتش‌نشانی از سوی ستاد فرماندهی به محل حادثه واقع در تقاطع خیابان کارگر جنوبی و لبافی‌نژاد اعزام شده و عملیات اطفای حریق آغاز شد.

وی با اشاره به حضور آتش‌نشانان در محل حادثه گفت: پس از حضور عوامل آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که حریق در طبقه سوم پاساژ مهستان رخ داده بود، گفت: شعله‌های آتش به مغازه‌ای در طبقه دوم و انباری ۲۰ متری نز سرایت کرده و در حال گسترش بود که آتش‌نشانان وارد عمل شده و از توسعه حریق جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهر تهران با بیان اینکه مدتی قبل شعله‌های آتش در این ساختمان بطور کامل مهار و اطفا شد، اظهار کرد: درحال حاضر آتش‌نشانان در حال ایمن‌سازی محل هستند و پس از آن به ایستگاه بازخواهند گشت.

ملکی ادامه داد: این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت و تنها دو آتش‌نشان دچار مصدومیت سطحی شدند که اقدامات درمانی برای آنان انجام شد.

به گفته وی علت این حادثه از سوی کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است.

Share