جشن بزرگ میلاد حضرت مهدی موعود(عج) در رشت برگزار می شود

علیرضا حسنی با اشاره به فرا رسیدن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود« عج» اظهار داشت: مردم رشت همه ساله با فرا رسیدن نیمه شعبان محلات و خیابانهای شهر را غرق در جشن و سرور می کنند و برپایی جشن های مذهبی و آیینی ارادت خود را به امام عصر ابراز می کنند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا علیرضا حسنی با اشاره به فرا رسیدن میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی موعود« عج» اظهار داشت: مردم رشت همه ساله با فرا رسیدن نیمه شعبان محلات و خیابانهای شهر را غرق در جشن و سرور می کنند و برپایی جشن های مذهبی و آیینی ارادت خود را به امام عصر ابراز می کنند.

وی با بیان اینکه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت نیز با مشارکت سپاه پاسداران , هیات رزمندگان ،همراه مردم شهر در برپایی این جشن و شادمانی می شود افزود: به همین منظور جشن با شکوهی به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری برگزار می شود؛ از تمامی عاشقان امام زمان (عج) برای شرکت در این جشن دعوت می شود.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری رشت گفت: این جشن در روز پنجشنبه ۲۱ اردیبهشت ماه همراه با اقامه نماز مغرب و عشاء در پیاده راه فرهنگی رشت برگزار می شود.

وی با بیان اینکه برنامه های متنوعی برای جشن بزرگ میلاد حضرت مهدی موعود(عج) تدارک دیده شده است افزود: اهدای کمک هزینه کربلای معلی, کمک هزینه مشهد مقدس و دیگر جوایز نفیس از جمله برنامه هایی است که برای این جشن تدارک دیده شده است.

Share