تمدید زمان رای‌گیری انتخابات تا ساعت ۲۰ | تاکنون حدود ۲۰ میلیون در انتخابات شرکت کردند

خنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گفت: تا کنون حدود ۲۰ میلیون نفر در انتخابات شوراهای اسلامی در کنار انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده اند

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا ستاد انتخابات کشور اعلام کردکه زمان رای‌گیری برای انتخابات تا ساعت ۲۰ امشب تمدید شد.

متن این اطلاعیه ستاد انتخابات کشور به شرح ذیل است:با تشکر از حضور پرشور ملت شریف ایران که در پیروی از امر رهبری معظم انقلاب اسلامی در آستانه‌ی خلق حماسه سیاسی اند و با توجه به گزارشهای دریافتی از حوزه‌های انتخابیه کشورمبنی بر درخواست تمدید مدت زمان اخذ رأی و نظر به موافقت وزیر محترم کشور، زمان اخذ رأی در انتخابات ریاست جمهوری به مدت دو ساعت یعنی تا ساعت ۲۰ در سراسر کشور تمدید می گردد. این تمدید شامل شعب ثبت نام و اخذ رأی واقع در خارج از کشور نیز می باشد.

سخنگوی هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی گفت: تا کنون حدود ۲۰ میلیون نفر در انتخابات شوراهای اسلامی در کنار انتخابات ریاست جمهوری شرکت کرده اند.
فرهاد تجری در جمع خبرنگاران افزود: شاهد حضور پرشکوه مردم در پای صندوق های رای هستیم که امیدواریم این حضور بتواند برگ زرینی در تاریخ کشورمان باشد.
وی به برگزاری انتخابات تمام الکترونیکی در ۱۴۱ شهر اشاره کرد و گفت: اخذ رای الکترونیکی با کمترین وقفه در حال انجام است و این اقدام آزمونی است تا با بهره گیری از آن بتوانیم در انتخابات آینده به سمت الکترونیکی برویم و ضریب خطا از بین برود و شاهد انتخابات سالمتر خواهیم بود.
وی به تعامل هیات های نظارت و هیات های اجرایی برای برگزاری انتخابات اشاره کرد و گفت: تا کنون اقداماتی بر این جهت بوده که خدشه ای بر روند انتخابات وارد نشود و تخلف خاص و حادی که در روند انتخابات موثر باشد نداشتیم.

Share