اعلام لیست جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر رشت

لیست جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر رشت امروز توسط سخنگوی این جبهه در رشت رسماً اعلام شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دیارمیرزا به نقل از تسنیم، رحمان کاشفی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه انتخابات اظهار داشت: در آستانه انتخابات همه نگاه‌ها به‌سوی مردم قدرشناس و خادمان انقلاب دوخته شده است.

وی با بیان اینکه با انتخاب درست و آگاهانه می‌توانیم از این مرحله از انتخابات که سرنوشت مردم عزیز شهر به آن گره خورده است به سلامت عبور کنیم گفت: مردم عزیز در مقاطع مختلف با وحدت خود در جریان پیروزی انقلاب و دفاع مقدس و گذر از فتنه به پیروزی رسیدند.

کاشفی تصریح کرد: با توجه به نشست‌های متعددی که با حضور معتمدان مناطق ۲۴ گانه رشت، هیئت‌های اندیشه ورز و نخبگان شهر داشتیم، در نهایت لیست نیروهای ارزشی و انقلابی رشت را جمع بندی کرده و اسامی ۱۱ کاندیدای مورد حمایت را مشخص کردیم.

وی «حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر رشت» را عنوان این لیست و ائتلاف معرفی کرد و افزود: محمدحسن عاقل منش، محمدحسین کارگرنیا، حجت جذب، مجید عزیزی، علی رنجبر، فاطمه شیرزاد، مظفر نیکومنش، هادی رمضانی، عباس علیزاده، سیدرضا علوی زمیدانی و ابوالفضل پورمجیب در این لیست قرار دارند.

سخنگوی جبهه مردمی حامیان انقلاب اسلامی و خادمان شهر رشت اظهار داشت: ضمن احترام به تصمیم جمعی و نظرات معتمدان خود در محلات، همچون گذشته در یک صف قرار گرفته و از لیست برخواسته از مردم محلات که از پایین به بالا تنظیم شده است، تمکین می‌کنیم.

وی با تاکید بر اینکه در راستای تنظیم این لیست سعی کردیم از نظرات اکثر نیروهای ارزشی و پیشکسوتان خود استفاده کنیم گفت: با احترام به همه عزیزان و تشکل‌های اسلامی، انتظار می‌رود با وحدت جمعی، حمایت همه جانبه خود را از این لیست اعلام کنیم تا به کمک مردم عزیز و دلسوزان انقلاب، در آینده شاهد لیست جامع‌تری از محلات خود باشیم.

Share